W tym roku Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy pod wodzą prezesa Jurka Owsiaka jak zwykle zbiera pieniądze na wsparcie małych pacjentów. Środki WOŚP 2021 zostaną przekazane szpitalnym oddziałom  laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy. Wszyscy możemy się przyłączyć do tej szczytnej akcji, zasilając puszki WOŚP w realu lub w wirtualnej rzeczywistości, jak i licytując wyjątkowe nagrody! Co można wygrać?

Po raz trzeci Zuza Kołodziejczyk łączy z nami siły i zaprasza do licytowania udziału w sesji zdjęciowej w jej towarzystwie, której efekty zostaną opublikowane na łamach magazynu Glamour. To świetna okazja, by sprawdzić, jak takie sesje wyglądają od kulis i zobaczyć, jak to jest być modelką przez jeden dzień. Gwarantujemy niezapomnianą przygodę!

Z kolei Dawid Podsiadło ma coś dla wszystkich fanek słodkich wypieków. Otóż wokalista wystawił na aukcję trzy serniki, które sam upiecze a następnie dostarczy do domów zwyciężczyń czy zwycięzców aukcji w uzgodnionym terminie. Może będzie to okazja, by od razu zaprosić go na kawę i kawałek ciasta? Chyba nie musimy dodawać, że aukcja Dawida od razu stała się tegorocznym hitem. Warto również przypomnieć, że w 2019 roku artysta przekazał na rzecz WOŚP swój „Małomiasteczkowy kiosk”, który został wylicytowany 30 tys. zł.

Julia Wieniawa wraz ze swoją marką Jusee zaprasza na indywidualny kurs makijażu. Wskazówek udzieli młoda gwiazda i jej makijażystka. Zwyciężczyni czy też zwycięzca akcji wyjdą z kursu nie tylko z wiedzą, ale także z zestawem kosmetyków Jusee.

A jeśli jesteście fankami czy fanami stylu Jessiki Mercedes, to macie okazję na spotkanie z blogerką, która pomoże wam ogarnąć szafę! Mercedes zachęca: „Weź udział w mojej licytacji i wygraj dzień ze mną, który będzie polegał na sprzątaniu Twojej szafy. Zajmę się reorganizacją i sprzątaniem Twojej szafy, od prania, przez prasowanie, aż po selekcję i wystylizowanie Twoich ubrań na nowo!”. Brzmi interesująco?

Maffashion na aukcję wystawiła bluzę marki Eppram, którą prowadzi wraz z Laną Nguyen. Bluza zostanie specjalnie spersonalizowana dla zwycięzcy czy zwyciężczyni aukcji. A jeśli chodzi o ubrania, to ciekawą akcję zrobiła Kayah – wcieliła się w łowczynię autografów i przekazała WOŚP białą jeansową kurtkę z podpisami m.in. Jolanty Kwaśniewskiej, Beaty Kozidrak, Kasi Kowalskiej, Pezeta, Viki Gabor czy Adama Sztaby. Gwiazda zapewniła również, że sama wręczy kurtkę osobie, która ją wygra. 

Także tenisistka Iga Świątek włączyła się w działania fundacji Jurka Owsiaka. Wystawiła na licytację jedną z sześciu rakiet, którymi wygrywała mecze podczas French Open 2020 i pamiątkową piłkę z autografem.

Zobacz także:

Nas urzekła również możliwość wylicytowania kolacji dla dwóch osób z Robertem Makłowiczem w krakowskiej restauracji Taj. Musimy przyznać, że dziennikarz kulinarny podbił na nowo nasze serca, umilając nam czas pandemii swoimi filmami na YouTubie i relacjami na Instagramie. Z takim towarzyszem na pewno można ciekawie porozmawiać o jedzeniu, podróżach, jak i życiu podczas kolacji.