Piękne modelki i modele na czele z Gizele Oliveirą, Zhenyą Katavą i Marlonem TeixeirąParis Hilton w roli DJ-ki, ale przede wszystkim najnowsza kolekcja Tezenis na sezon jesień-zima 2018/2019 zachwyciła nas podczas pokazu marki zorganizowanym jak zwykle w Weronie, jednym z najpiękniejszych włoskich miast. To bowiem nie tylko miejsce, gdzie mieści się dom szekspirowskiej Julii, ale również główna siedziba doskonale Wam znanych marek, czyli obok Tezenis również Calzedonii i Intimissimi.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dobrać strój kąpielowy do figury? Wyjaśniamy, jakich błędów nie popełniać

Ilekroć mamy okazję się tam pojawić, zawsze zaskakuje nas tam świetnie przygotowane show, jak i projekty, które niebawem trafią na sklepowe półki. Tym razem najświeższe propozycje włoskiego brandu słynącego przede bielizny, strojów kąpielowych i homewear'u, obejrzeliśmy w towarzystwie Maffashion, czyli jednej z ambasadorek Tezenis. To była świetna okazja, by zapytać ją, jak podobały jej się nowości, który pokazowy look najbardziej ją zachwycił oraz czy jest coś, czego Julia Kuczyńska nigdy by nie założyła!

Za co najbardziej lubisz markę Tezenis?

Za to, że jest tak blisko kobiet, ma bogatą, różnorodną ofertę, jeśli chodzi o bieliznę. Każda kobieta, niezależnie od sylwetki znajdzie coś na siebie. Sama mam drobny biust, a znajduję bardzo dużo modeli biustonoszy, które leżą na mnie idealnie. Co ciekawe, niektóre z tych modeli noszą również moje koleżanki, które mają obfite kształty.

Twoje must have z najnowszej kolekcji Tezenis to... 

Wszystkie topy sportowe i bardziej zabudowane staniki, które można spokojnie nosić na co dzień do jeansów i nie tylko. Spodobało mi się także welurowe body, które miało na plecach koronkowe elementy.

Który look z pokazu Tezenis jesień-zima 2018/2019 szczególnie wpadł Ci w oko?

Chyba nie ma jednego takiego looku. Modelki pojawiające się na wybiegu, co chwilę miały na sobie coś, co mi się podobało. Od lateksowych spodni, po mniej, czy bardziej zakryte, ozdobne biustonosze.

A którą z modelek/modeli najbardziej chciałaś zobaczyć na wybiegu? 

Chyba większość modelek i supermodelek, które chciałam zobaczyć już widziałam. Natomiast, gdyby można się było cofnąć w czasie chciałabym zobaczyć na wybiegu nastoletnią Adrianę Limę, Kate Moss i Christy Turlington.

Z czym najbardziej kojarzy Ci się Paris Hilton, która odpowiadała za muzyczne show pokazu Tezenis?

Z odkrytym brzuchem, pięcioma iPhone'ami, chihuahuą i z reality show, które prowadziła razem z Nicole Richie, i w którym szukała swojej przyjaciółki. Dużym zaskoczeniem była dla mnie jej obecność na pokazie. Okazało się nawet, że obie miałyśmy na pokazie ten sam biustonosz!

Jest coś, czego nigdy byś nie założyła?

Przepoconych ubrań.

Czego jest najwięcej w swojej szafie?

Nie mam zielonego pojęcia, nie liczę ubrań.

A teraz seria krótkich pytań dotyczących kolekcji:

Koronki czy satyna? Koronki.

Welur czy lateks? Zależy na jaką okazję.

Styl boho czy rock’n’rollowe klimaty? Jedno i drugie.

Czerń czy róż? Czerń.

Myszka Mickey czy Simpsonowie? Myszka Mickey.


Wszystkie sylwetki z pokazu kolekcji Tezenis jesień-zima 2018/2019 możecie zobaczyć poniżej!