Właśnie zalała nas fala plotek dotycząca rzekomego rozstania Maffashion z Czarkiem Jóźwikiem. Blogerka zaczęła spotykać się z jednym z twórców kanału Abstrachuje w 2015 roku, a jakiś czas temu para zaręczyła się. Julka i Czarek mają za sobą również wspólny udział w spocie reklamowy Coca-Coli i jak dotąd wszystko wskazywało na to, że tworzą szczęśliwy związek. Skąd więc wzięły się plotki na temat zerwania?

Okazuje się, że dali im początek obserwatorzy Maff, którzy zauważyli, że blogerka już dawno nie publikowała żadnego zdjęcia ze swoim ukochanym. Zaniepokojeni stwierdzili, że jest to jednoznaczne z rozstaniem lub (w najlepszym wypadku) kryzysem w ich związku. Maffashion postanowiła osobiście skomentować całą sprawę, a przy okazji, podzielić się ze swoimi fanami jej filozofią dotyczącą związków i miłości. Jej zdaniem, miłość to nie tylko zdjęcia – uczuć nie powinno weryfikować się na podstawie fotek wrzucanych do sieci lub ich braku.

ZOBACZ TAKŻE: Maffashion została ambasadorką popularnej marki kosmetycznej! >>>

Musimy przyznać, że totalnie zgadzamy się z Maff i cieszymy się, że między nią, a Czarkiem wszystko jest w porządku. Poza tym, wczoraj na InstaStory blogerki pojawiło się dość zabawne zdjęcie jej ukochanego w peruce (znajdziecie je w galerii poniżej), a to chyba tylko potwierdza, że są szczęśliwi!