Wyniki Złotej Piłki, czyli coroczny plebiscyt magazynu „France Football” to aktualnie temat numer jeden w mediach. Wygrana Leo Messiego była choć dość przewidywalna, i tak wzbudziła ogromne emocje. Rezultat tegorocznego głosowania nie tylko podzielił ekspertów i zapalonych fanów piłki nożnej, ale i osoby, którzy na co dzień zbytnio nie pasjonują się futbolem. Nie brakuje bowiem głosów, że argentyński piłkarz w tym roku nie zasłużył na wygraną. Spora część internautów, zarówno z Polski, jak i z zagranicy, podkreśla, że zwycięstwo należało się tak naprawdę laureatowi drugiego miejsca, czyli Robertowi Lewandowskiego. Takiego zdania jest m.in. Maffashion.

Maffashion zachwyca się Robertem Lewandowskim

Julia Kuczyńska, podobnie jak miliony kibiców z całego świata, z wypiekami na twarzy śledziła w poniedziałek doniesienia z odbywającej się w Paryżu gali Złotej Piłki. Jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem wyników tegorocznego głosowania na najlepszego piłkarza świata Maffashion postanowiła podzielić się z obserwatorami swoimi osobistymi przemyśleniami.

Tak bardzo Robert Lewandowski zasługuje! Tak bardzo mu się należy!!! Tak mocno trzymam kciuki. Az drugiej strony do przewidzenia jedno. Zresztą już się o tym dyskutuje. Oraz nie bez powodu dodaje kolejne nagrody. Robert był genialny, najlepsze bez dwóch zdań. Absurdem będzie jeśli nie otrzyma Złotej Piłki - napisała, gdy w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Roberta i Anny Lewandowskich z czerwonego dywanu.

Maffashion na bieżąco relacjonowała wydarzenia z gali na InstaStories. Podekscytowana influencerka doniosła najpierw, że Polak otrzymał nagrodę w nowo utworzonej kategorii.

Robert Lewandowski z pierwszą nagrodą! Za najwięcej goli w 2021 roku! No i wiemy już, jaką nową nagrodę dołożono w tym roku - poinformowała swoich odbiorców.

Maffashion komentuje wyniki Złotej Piłki 2021

Przypuszczenia potwierdziły się – okazało się, że to właśnie Leo Messi po raz siódmy w karierze wygrał w głosowaniu dziennikarzy sportowych z całego świata. Maffashion nie kryła swojego niezadowolenia.

Leo Messi zdobył Złota Piłkę. Czyli było do przewidzenia - skomentowała gwiazda social mediów. - Leo jest tak medialnym, uwielbianym piłkarzem, który sprzedaje 10 razy więcej koszulek niż Lewy na świecie... że nawet jakby nic nie zrobił, to by dostał tę Złotą Piłkę - dodała.

Partnerka Sebastiana Fabijańskiego na koniec jeszcze raz podkreśliła, że jej zdaniem na główną nagrodę w tym roku absolutnie zasługiwał tylko i wyłącznie kapitan reprezentacji Polski.

Absurd ten werdykt. Robert Lewandowski pobił wszystkie możliwe rekordy. Nie dało się być lepszym. Dokonywał niemożliwego i wszyscy przecierali oczy - czytamy.

Zgadzacie się z opinią Maffashion na temat wyników Złotej Piłki 2021?

 

Zobacz także: