Jeśli obserwujecie Maffashion w mediach społecznościowych, prawdopodobnie wiecie, że chętnie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Szczególnie z włosami. Wielokrotnie je przedłużała i skracała. Poza tym regularnie zmienia ich kolor. Na przestrzeni ostatnich lat widzieliśmy ją m.in. w blondzie, brązie czy różu. Ostatnio Julia Kuczyńska, bo właśnie tak brzmi prawdziwe nazwisko gwiazdy internetu, przeszła kolejną metamorfozę. I nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że zasługuje ona na miano spektakularnej. Sprawdźcie, jak teraz wygląda. 

Maffashion mocno skróciła włosy i zmieniła ich kolor na zielony 

Maffashion opublikowała w poniedziałek (21 listopada) kilka zdjęć i wideo na swoim profilu na Instagramie, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że zmieniła fryzurę. Influencerka wyraźnie skróciła włosy, poza tym zmieniła ich kolor na miętowy. Tym samym zaskoczyła swoich obserwatorów i obserwatorki. 

Pod wspomnianym postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. I to zarówno od osób, które śledzą Maffashion w sieci, jak i od jej znanych znajomych, w tym Martyny Wojciechowskiej, Joanny Opozdy, Macieja Musiałowskiego, Anny Markowskiej, Blanki Lipińskiej, Reni Jusis oraz Qczaja. Fani oraz fanki influencerki uważają, że taka fryzura bardzo do niej pasuje. 

Aaaaa! Meeeeegaaaaaa!!!!! Czyste piękno!!!!! – napisała Reni Jusis pod postem Maffashion na Instagramie.

Maffashion przeszła spektakularną metamorfozę 

Szybko jednak okazało się, że Maffashion ma na głowie perukę. Główna zainteresowana całą sprawą przyznała to otwarcie w odpowiedziach na komentarzem pod najnowszymi zdjęciami i wideo. Poza tym spostrzegawcze fanki oraz fani zwrócili uwagę na oznaczenia, a także na jej wypowiedź na Instagram Stories, w której zasugerowała, że zmiana jest chwilowa:

Wieczorny plan, wieczorna fryzura – powiedziała Maffashion na Instagram Stories. 

Zdecydowalibyście się na taką metamorfozę?