Maffashion potwierdziła, że jest w ciąży!

O tym, że Maffashion jest w ciąży mówiło się już od jakiegoś czasu. Ona jednak, ponieważ ceni sobie swoją prywatność, długo i konsekwentnie milczała na ten temat. Wymijająco odpowiadała też na pytania fanów, zadawane za pośrednictwem Instagrama. Aż do teraz. Wczoraj późnym wieczorem influencerka wrzuciła na swój feed wideo – reklamę telefonu Galaxy Z Flip, którą nagrała dla Samsunga, na którym widać, że jej kształty są już nieco zaokrąglone (pomimo, że ubrana była w luźną białą koszulę i garnitur oversize w intensywnie niebieskim kolorze). To wywołało dyskusję w komentarzach. I tym razem Julka potwierdziła, że jest w ciąży. A na pewno nie zaprzeczyła.

Maffashion: „Już dawno przestałam czuć presję, że coś muszę za wszelką cenę”. Z Julią Kuczyńską rozmawiamy o pracy i byciu influencerką w czasie izolacji >>>

Maffashion nie zaprzecza już, że jest w ciąży

„Teraz się człowiek nie wyprze, że to tylko kebab” – żartobliwie napisała pod filmem jedna z obserwatorek Maffashion. I doczekała się odpowiedzi. Całkiem innej od tych, do których influencerka zdążyła nas już przyzwyczaić. „Kebabów nie jadam. I się nie wypieram” – odpisała bowiem Maff, tym samym potwierdzając, że w plotkach o tym, że jest w ciąży, kryje się więcej niż tylko ziarenko prawdy. Posypały się więc podwójne gratulacje – i z powodu reklamy, i z powodu dziecka. Zresztą, zobaczcie sami.

Maffashion w ciąży: Znamy płeć dzieka i termin porodu

Wreszcie na światło dzienne wyszło także, jakiej płci jest dziecko oraz termin porodu. Informacje zdradził partner Julki i ojciec dziecka, Sebastian Fabijański, dzieląc się radością ze swoimi znajomymi – Maffashion urodzi syna, a termin porodu planowany jest na koniec wakacji 2020 roku.

„Sebastian jest w siódmym niebie i chwali się wszystkim, że pod koniec wakacji zostanie ojcem i będzie miał syna (...). Nie może się już doczekać” – powiedział mediom jeden z przyjaciół aktora (i rapera). Pozostaje więc odliczać dni. A my, gratulujemy!

Maffashion: „Już dawno przestałam czuć presję, że coś muszę za wszelką cenę”. Z Julią Kuczyńską rozmawiamy o pracy i byciu influencerką w czasie izolacji >>>