Jeśli wraz z nadejściem wiosny chcecie odświeżyć swój look, możecie zainspirować się Maffashion. Jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce przeszła właśnie metamorfozę, a efektami pochwaliła się za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Postawiła na modną fryzurę, która pasuje do wielu typów urody. Spodoba się fankom klasyki i nie tylko. Sprawdźcie, o jakie cięcie chodzi. 

Trendy wiosna-lato 2022: Maffashion zmieniła fryzurę!

Patrząc na zdjęcie na początku artykułu, chciałoby się powiedzieć, że Maffashion już tak nie wygląda. Julia Kuczyńska, bo właśnie tak brzmi prawdziwe nazwisko influencerki, zmieniła ostatnio fryzurę. Postawiła na boba, który – mimo upływu lat – cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. I zupełnie nas to nie dziwi. To cięcie się nie starzeje. Prezentuje się ultra stylowo, świeżo i lekko, poza tym jest bardzo uniwersalne. Przepięknie podkreśla kości policzkowe, a także wysmukla twarz. 

Maffashion pokazała nową fryzurę na Instagramie. Na wideo, które znajdziecie także poniżej, widać, że gwiazda mediów społecznościowych wyraźnie skróciła włosy, a także odświeżyła ich kolor. Natomiast z dołączonego do niego opisu dowiadujemy się, że metamorfoza została przeprowadzona przez team Gaba Hair Story, czyli salony fryzjerskiego stworzonego przez Gabrielę Zalewską. Dziewczyny współpracują ze sobą już od kilku lat. 

Jak widać ta długość będzie królowa w tym sezonie – czytamy w poście opublikowanym na oficjalnym profilu wspomnianego już salonu fryzjerskiego na Instagramie. 

Modne fryzury wiosna-lato 2022. Co będzie modne? 

Bob będzie królował w sezonie wiosna-lato 2022. Wszystkie jego wersje. W trendy tego sezonu wpisują się także długie, a nawet bardzo długie i wyprostowane włosy (w stylu gwiazd, którymi inspirowałyśmy się i inspirowaliśmy się na początku lat 2000.), fryzury z grzywką na bok, jak również z przedziałkiem na środku. Oczywiście najważniejsze jest to, by czuć się komfortowo w danym cięciu. 

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: