W ostatnich dniach szum wokół Maffashion wcale nie był związany z jej zawodową działalnością. Blogerka zoperowała sobie nos, czym poruszyła całe rzesze swoich followersów. Ma ich niemało, bo jej profil obserwuje ponad milion osób, więc siła rzeczy odzew była mocny. Reakcje - do przewidzenia: od ostrego hejtu po wyrazy wsparcia, ale co ciekawe, cała afera ucichła równie szybko, co się rozpętała i to za sprawa jednego zdjęcia. I to wcale nie wiązanego z kwestią jej urody, ale całkiem nowym rozdziałem aktywności Maffashion.

Maffashion zablokowała swoje konto na Instagramie! Co się stało?

Maffashion czyli Julia Kuczyńska zagra w Planecie Singli 2!

Spełniłam jedno z moich najskrytszych marzeń. Nigdy głośno publicznie o tym nie mówiłam, ale wielu moich znajomych wie, że od dawna chciałam spróbować swoich sił na wielkim ekranie! Stało się! Już 9. listopada będziecie mogli mnie wypatrzyć w Planecie Singli 2. Moja rola nie jest duża, to tylko epizod, mimo to bohaterka, którą gram, pełni dość ważną funkcję w filmie. Jestem podekscytowana, lekko zestresowana i szczęśliwa! Co ciekawe, pierwszy klaps z moim udziałem miał miejsce w marcu! Pamiętacie mój powrót z Majorki, gdzie pracowałam nad kampanią dla jednej z polskich marek odzieżowych? Godzinę po wylądowaniu w Polsce byłam już na planie. A teraz w końcu mogę Wam o wszystkim powiedzieć! Oficjalny trailer filmu od kilku dni hula w kinach. Nie chcę zdradzać więcej szczegółów. Wiedzcie, że dla mnie ta propozycja była ogromnym wyróżnieniem, a sama praca na planie wyzwaniem, możliwością sprawdzenia siebie w nowej dziedzinie. Do zobaczenia w kinach!

Trzeba przyznać, że Maffashion zadebiutowała w nowej roli z przytupem. Planeta Singli z głównymi rolami Agnieszki Więdłochy i Macieja Stuhra doczekała się nominacji do Złotych Lwów i była produkcją bardzo ciepło przyjętą przez polską publiczność. Liczby mówią same za siebie – w ciągu zaledwie 10 dni od premiery zobaczyło ją ponad milion widzów. Nic dziwnego, że twórcy zdecydowali się na kontynuację, choć trzeba przyznać, że nikt chyba nie spodziewał się takiej niespodzianki jeśli chodzi o obsadę.

Jeśli zapał i podekscytowanie przekładają się na aktorskie zdolności i jakość gry, wróżymy blogerce duży sukces! Jak myślicie, aktorstwo to kolejna dziedzina, w której Julia dowiedzie, że nie ma sobie równych? Zobaczycie Planetę Singli 2 z udziałem Maffashion?

„Planeta Singli 2” już niebawem w kinach! Jest oficjalny plakat i data premiery [ZWIASTUN]