Przyznajemy, ta wiadomość jest dla nas szokiem. Marka Maffashion i Lany Nguen – Eppram – zawiesza swoją działalność! Skąd ta decyzja skoro w ubraniach Eppram regularnie widuje się największe światowe gwiazdy i influencerki: Kourtney Kardashian, Addison Rae, modelka Victoria's Secret Maryna Linchuk, Sofia Richie, a ostatnio także Hailey Bieber? Właścicielki Eppram o zawieszeniu działalności marki poinformowały na Instagramie. 

Eppram zawiesza swoją działalność. Maffashion i Lana Nguyen wydały oświadczenie

Komunikat o zawieszeniu działalności Eppram pojawił się zarówno na Instagramie marki, jak i na InstaStories Maffashion – w sobotę rano 4 czerwca 2022 roku. Julia Kuczyńska i Lana Nguyen podały w nim przyczynę zawieszenia działalności marki.

Eppram zawiesiło obecnie działalność z uwagi na prywatne zobowiązania właścicielek. Marka zawsze działała na najwyższym poziomie, a zaangażowanie w tworzenie kolekcji było na 100%. Na chwilę obecną nie jest to możliwe. Dlatego działalność Eppram została wstrzymana. Prosimy o wyrozumiałość. Przepraszamy wszystkich klientów marki, którzy w najbliższym czasie chcieli kupić produkty Eppram – napisały. I dodały: Pozdrawiamy, Julia i Lana.


fot. Instagram.com/maffashion_official

Na stronę marki Eppram nie da się już wejść – pojawia się komunikat, że strona jest w budowie („under construction”). FanPage na Facebooku wciąż działa. Ostatni post opublikowano 17 godzin temu. Podejrzewamy zresztą, że nie zniknie z Facebooka, w końcu marka jedynie zawiesiła, a nie całkowicie zamknęła swoją działalność. I liczymy, że jej powrót na rynek to tylko kwestia czasu, którego Maffashion i Lana Nguyen najwyraźniej teraz potrzebują (dla siebie). 

Eppram – co warto wiedzieć o marce Maffashion i Lany Nguyen?

Marka Eppram zadebiutowała na polskim rynku w maju 2020 roku. Szybko jednak znalazła klientki także za granicą. Pokochały ją nie tylko „zwykłe” dziewczyny, ale i influencerki i gwiazdy – oprócz zagranicznych, wspomniane na początku artykułu, były wśród nich także znane Polki: Karolina Gilon, Karolina Pisarek, Katarzyna Zawadzka czy Julia Wieniawa. Flagowym produktem Eppram była marynarka – oryginalnie skrojona, z charakterystycznym paskiem podkreślającym talię. To właśnie w niej pokazała się m.in. Kourtney Kardashian, która postawiła na model Niagara. Ale w kolekcjach marki Maffashion i Lany Nguyen można było znaleźć także świetnie skrojone spodnie, płaszcze, bluzki, ale i ubrania z dzianiny – w tym dopasowane do ciała sukienki. Wszystkie świetne, mamy więc nadzieję, że założycielki Eppram nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. 

 

Zobacz także: