Love Island to jeden z najpopularniejszych programów randkowych w rodzimej telewizji. Do grona uczestników reality-show dołączyła właśnie Magdalena Karwacka. Część widzów może kojarzyć ją z innego - także popularnego show. Magda wzięła bowiem udział w ósmej edycji Top Model. Przypomnijmy, że piękna brunetka zachwyciła jurorów podczas castingu, świetnie poradziła sobie podczas bootcampu i pierwszych postawionych przed uczestnikami zadań, odpadła w szóstym odcinku modowego show. A jak poradzi sobie na Wyspie Miłości? Na pewno wszechobecne kamery nie będą stanowić dla niej problemu. Co więcej, Magda Karwacka sporo namiesza w programie. Oto wszystko, co musicie wiedzieć o nowej uczestniczce Love Island.

Magdalena Karwacka – kim jest nowa uczestniczka Love Island?

Magda Karwacka ma 23 lata i 176 cm wzrostu. Nowa uczestniczka Love Island pochodzi ze Starachowic, ale od jakiegoś czasu mieszka w Warszawie, gdzie studiuje dziennikarstwo. Na co dzień zajmuje się także modelingiem, poza tym śpiewa – muzyka jest bowiem jej pasją.

W ubiegłym roku Magdalena Karwacka zgłosiła się na casting do Top Model 8. „Zgłosiłam się do programu, aby pokonać własne bariery, sprawdzić samą siebie i zdobyć możliwości na pracę w telewizji, modelingu i na działanie w social mediach” – przyznała w kwestionariuszu na Glamour.pl. 23-latka już podczas castingów zachwyciła jurorów swoją urodą. Świetnie wypadła także na bootcampie, który po raz pierwszy odbył się w Warszawie, a następnie zamieszkała w domu modelek i modeli. Magdalena Karwacka odpadła dopiero w szóstym odcinku modowego show.

Magdalena Karwacka. Wiek, wzrost, wymiary i wszystko, co chcielibyście wiedzieć o uczestniczce Top Model 2019 [KWESTIONARIUSZ] >>>

Teraz Magdalena Karwacka spróbuje swoich sił w Love Island, czyli randkowym hicie Polsatu. Nową uczestniczkę widzowie programu mogli zobaczyć po raz pierwszy w odcinku wyemitowanym 23 września. Natomiast w krótkiej zapowiedzi Magda Karwacka przyznała, że od około pół roku jest singielką. Nie ma określonego typu mężczyzny, który jej się podoba. Ale liczą się dla niej szczerość, poczucie humoru i wspólne tematy do rozmów. Do programu Love Island. Wyspa Miłości ma zamiar wnieść dużo uśmiechu, bo (jak sama wyznała) jest imprezową dziewczyną. Wideo z udziałem Magdy Karwackiej możecie obejrzeć w naszej galerii – na górze strony.