Magda Pieczonka wychodzi za mąż! Urodowa influencerka, z której usług korzystają na co dzień niemal wszystkie najgorętsze nazwiska rodzimego show-biznesu, zaręczyła się ze swoim partnerem. Ukochany topowej polskiej makijażystki oświadczył się jej w niezwykle romantycznej scenerii. Jak udało się nam się dojrzeć na instastory znajomych rozchwytywanej makeupistki, Łukasz poprosił ją o rękę na jednej z malowniczych plaż gorącej Majorki, dokąd para wybrała się na wakacyjny wyjazd.

Magda Pieczonka zaręczyła się ze swoim partnerem

Jak przystało na gwiazdę mediów społecznościowych, Magda Pieczonka szybko podzieliła się radosną nowiną o zaręczynach z setkami tysięcy swoich obserwatorów na Instagramie.

Już mogę mówić oficjalnie, że jestem narzeczoną - wyznała z radością, prezentując followersom imponujący pierścionek z diamentem, który od niedawna zdobi palec serdeczny jej lewej dłoni.

Kim jest przyszły mąż Magdy Pieczonki?

Choć Magda Pieczonka mocno udziela się w social media, to sporą część swojego prywatnego życia zostawia tylko dla siebie i swoich najbliższych. O świeżo upieczonym narzeczonym makijażystki nie wiadomo więc zbyt wiele, poza tym, że ma na imię Łukasz i jest z nią w związku już od dłuższego czasu.

Na Instagramie znajdziecie go pod nazwa @lukasz_ymcmb. Ze zdjęć publikowanych na jego profilu można wywnioskować, że przyszły mąż Magdy Pieczonki jest miłośnikiem szybkich, sportowych samochodów, zagranicznych podróży i narciarstwa.

Zobacz zdjęcia z romantycznych zaręczyn Magdy Pieczonki na Majorce już teraz w naszej GALERII.