Magdalena Wójcik zdobyła popularność w 2019 roku za sprawą udziału w pierwszej edycji programu Big Brother w TVN7. Świat show-biznesu był jednak jej doskonale znany już dużo wcześniej. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że w licznym gronie dobrych przyjaciół Madzi są m.in. Maffashion, Dawid Kwiatkowski i Patryk Spiker z Warsaw Shore. Skąd pochodzi? Ile ma lat? Kim są jej rodzice? Jakie ma wykształcenie? Odpowiedzi na te i inne pytania mogą Was nieźle zaskoczyć.

Madzia Wójcik - wiek, rodzice, wykształcenie

Magda Wójcik urodziła się w 1988 roku - w tym roku skończyła więc 33 lata. Pochodzi z Kielc, ale dużą część swojego życia spędziła poza granicami naszego kraju. Po zdaniu matury zdecydowała się bowiem wyjechać do Szkocji, gdzie studiowała biotechnologię żywności. Pasję do nauk ścisłych odziedziczyła po rodzicach - jej ojciec jest lekarzem, a mama wykładowcą.

Po zdobyciu tytułu magistra postanowiła jednak podążać za głosem serca i przeprowadziła się do tętniącego życiem i otwartego na takie barwne jak ona jednostki Londynu. W stolicy Wielkiej Brytanii pracowała w modnym butiku na Bond Street, po cichu marząc o tym, że kiedyś otworzy własny sklep z ubraniami.

Madzia Wójcik - życie uczuciowe

Występ w Big Brotherze wywrócił życiowe plany Madzi do góry nogami. W domu Wielkiego Brata poznała Oleha Riaszeńczewa, z którym połączyła ją gorące uczucie. Przystojny Ukrainiec zawrócił jej w głowie do tego stopnia, że postanowiła wrócić na stałe do Polski i zamieszkać w Warszawie. Choć przez długi czas Madzia i Oleh uchodzili za jedną z najsłodszych par w polskim show-biznesie, ich związek niestety nie przetrwał próby czasu. Madzia jest obecnie singielką, ale przyznaje, że udało się jej już wyleczyć złamane serca i jest już w pełni gotowa na nową miłość.

Madzia Wójcik - Instagram, kariera

Magda świetnie wykorzystała swoje pięć minut po Big Brotherze i świetnie odnalazła się w roli influencerki. Jej oficjalny profil na Instagramie (@madzia.official) obserwuje na ten moment już niemal 280 tysięcy użytkowników serwisu. Wciąż niegasnąca popularność Madzi w mediach społecznościowych nie umknęła zresztą producentom z telewizyjnej Siódemki, którzy zaprosili ją niedawno do udziału do w kolejnym reality show. Kręcony na przełomie lutego i marca na Zanzibarze program One Night Squad można już oglądać w serwisie Player.pl i na TVN7.