Związek Magdaleny Cieleckiej i Bartosza Gelnera od początku wzbudza wielkie zainteresowanie wśród ich fanek oraz fanów. Powód? Dzieląca ich różnica wieku (przypomnijmy, że jedna z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej cenionych aktorek w Polsce jest o 16 lat starsza od swojego ukochanego), jak również fakt, że główni zainteresowani całą sprawą niechętnie mówią o uczuciu, które ich połączyło. Publiczne wypowiedzi na temat związku czy wspólne zdjęcia to prawdziwa rzadkość. 

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner – historia związku

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są w branży od lat. Mają na swoich kontach udział w wielu filmach, jak również serialach. Co więcej, oboje występują na deskach Nowego Teatru w Warszawie. Wszystko wskazuje na to, że poznali się właśnie w pracy. Najpierw połączyła ich przyjaźń, natomiast po pewnym czasie pojawiło się między nimi uczucie, o którym nie chcieli mówić publicznie. 

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner – związek

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są razem już od ponad trzech lat. To jedna z (nielicznych) par w rodzimym show-biznesie, którym przez kilka miesięcy udało się utrzymać związek w całkowitej tajemnicy przed mediami, jak również fankami oraz fanami. Według popularnych serwisów plotkarskich, Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner zaczęli się spotykać na początku stycznia 2019 roku. Natomiast pierwsze doniesienia o łączącym ich uczuciu trafiły do mediów wiosną tego samego roku. Właśnie wtedy osoba z bliskiego otoczenia pary ujawniła w rozmowie z „Super Expressem”, że gwiazdy spędzają ze sobą dużo czasu, ale – ze względu na środowisko – aktorce zależy na tym, by utrzymać związek w tajemnicy. 

Spotykają się od sylwestra. Jak na razie nie mieszkają razem, ale spędzają ze sobą dużo czasu. Magda robi wszystko, by ukryć tę znajomość. Wie, że dzieli ich spora różnica wieku i może to być źle odebrane w środowisku – wyznał informator „Super Expressu”. 

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner – wspólne zdjęcia

Na próżno szukać wspólnych zdjęć Magdaleny Cieleckiej i Bartosza Gelnera w mediach, np. na ich profilach na Instagramie. Główni zainteresowani całą sprawą nie publikują postów, na których są razem. Zdarzyło im się natomiast „wrzucić” relację na Instagram Stories ze wspólnymi zdjęciami czy krótkimi wideo. Warto też wrócić na chwilę do sierpnia 2019 roku. Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner zostali bowiem zaproszeni na ślub Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Wśród gości znalazł się również Robert Kupisz, który podzielił się ze swoimi obserwatorami oraz obserwatorkami zdjęciem z gwiazdorską parą. Możecie je zobaczyć poniżej. 

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner – kryzys w związku

Kilka miesięcy później w mediach pojawiły się informacje, według których Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner przechodzą kryzys w związku. Plotkowano nawet o rozstaniu. Według informatora „Na żywo”, gwiazdy przestały się dogadywać. Jak się jednak okazało, udało im się porozumieć. Do tej pory są razem.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner – różnica wieku

Mimo tego, że żyjemy w XXI wieku, to różnica wieku w związkach nadal wzbudza niemałe emocje wśród wielu osób. Tak jest m.in. w przypadku Magdaleny Cieleckiej i Bartosza Gelnera. Na początku 2022 roku aktorka udzieliła wywiadu dla magazynu „Zwierciadło”, w którym przyznała, że akceptuje to, że jest starsza od swojego partnera. Co więcej, zauważyła, że wiek nie jest tożsamy z dojrzałością (lub jej brakiem). 

Mam pełną świadomość, że on mnie wiekiem nigdy nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie wartościuję go przez pryzmat wieku, tylko dlatego, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne. Moje życie jest tu i teraz, takie. Jestem w nim na całość – przyznała Magdalena Cielecka w wywiadzie dla „Zwierciadła”. 

W tym samym wywiadzie Magdalena Cielecka przyznała, że m.in. w związku z tym, że wykonują ten sam zawód, więcej ich łączy niż dzieli. To jedna z niewielu rozmów, w której aktorka zdecydowała się opowiedzieć o związku z Bartoszem Gelnerem. Wcześniej poruszyła ten temat, goszcząc w programie Kuby Wojewódzkiego.

Zobacz także:

Bartosz Gelner komentuje różnicę wieku z Magdaleną Cielecką

Kanapa Kuby Wojewódzkiego najwidoczniej skłania do zwierzeń, gdyż siedząc na niej, także Bartosz Gelner zdecydował się opowiedzieć nieco o relacji z Magdaleną Cielecką. Zakomunikował, że oboje nie chcą publicznie obnosić się swoimi uczuciami. My z Magdą nie lubimy się jakoś strasznie pokazywać. Nie mamy też takiej potrzeby – powiedział 34-latek. Gdy prowadzący zapytał go o różnicę wieku (stwierdzając, że związki, w których mężczyzna jest młodszy od kobiety, wciąż uważane są za temat tabu), gwiazdor takich produkcji jak „Odwróceni. Ojcowie i córki”, „Sexify” czy „Szadź” odpowiedział, nie kryjąc nerwów: To jest jakiś absurd ku**a!.

Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce. (...) Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem. Magda wygląda, jakby była w moim wieku  – mówił.

Ulubieniec widzów i widzek opowiedział też o pierwszym spotkaniu Magdaleny Cieleckiej z jego mamą, która –  jak zapewnił – była zachwycona wybranką syna. 

Bartosz Gelner opowiedział o związku z Magdaleną Cielecką 

Po kilku miesiącach Bartosz Gelner po raz kolejny otworzył się na temat życia miłosnego. Udzielił wywiadu dla „Twojego Stylu”, w którym przyznał, że podoba mu się kierunek, w jakim rozwinęła się ta relacja. Jest szczęśliwy, jednak nie ukrywa, że na początku miał kilka obaw. Co ważne, nie dotyczyły one Magdaleny Cieleckiej, ale budowania związku ogólnie. 

Strach przed wejściem w związek był też we mnie. To nigdy nie jest łatwe. Uważam, że nasz gatunek potrzebuje drugiej osoby do funkcjonowania, ale do budowania relacji podchodzę ostrożnie. Nie lubię sformułowania „motyle w brzuchu”. Boję się popaść w euforię, która za chwilę się wypali i zostanie pustka – przyznał Bartosz Gelner w wywiadzie dla „Twojego Stylu”. 

Podczas wspomnianej rozmowy popularny aktor wspomniał również o ostrożnym podejmowaniu kolejnych kroków w związku i nawiązał do wspólnego mieszkania. Jak się okazuje, Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner nie mieszkają ze sobą. I wszystko wskazuje na to, że nie chcą tego zmieniać w najbliższej przyszłości. Według odtwórcy roli głównej we wzbudzającym wiele kontrowersji filmu „Pokolenie Ikea”, może to generować niepotrzebne konflikty, a co za tym idzie: dyskomfort. 

W momencie konfliktu zderzenie naszych rutyn może być ryzykowne. Nie chciałbym poczuć dyskomfortu z najbliższą mi osobą tylko dlatego, że „niewłaściwie" postawiła butelkę na stole – stwierdził Bartosz Gelner w rozmowie z „Twoim Stylem”.  

W dalszej części wywiadu przyznał, że związek wymaga starań od obu stron, a czasem także pójścia na kompromis. Porównał to do „Titanica” i góry lodowej, którą – zamiast się z nią zderzać – woli ominąć razem z partnerką.   

Choć związek Magdaleny Cieleckiej i Bartosza Gelnera wzbudza wiele emocji (czego nie rozumiemy), główni zainteresowani całą sprawą wydają się bardzo szczęśliwi. I właśnie to jest najważniejsze. Życzymy dużo miłości.