Magdalena Frąckowiak to jedna z najpopularniejszych modelek z Polski. Jej nazwisko jest znane (i cenione) na całym świecie. Ma na swoim koncie współprace z topowymi domami mody, a także z prestiżowymi czasopismami branżowymi. Kiedyś chętnie pojawiała się publicznie. Poza tym była aktywna w mediach społecznościowych. Jednak kilka lat temu zniknęła. Usunęła swoje profile w sieci i całkowicie odcięła się od show-biznesu. To z kolei wywołało lawinę plotek dotyczących tego, jak się czuje, gdzie przebywa i czym się zajmuje. Magdalenie Frąckowiak udało się zachować prywatność. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek – poszła w pokazie popularnego domu mody. I absolutnie zachwyciła.

Magdalena Frąckowiak poszła w pokazie Schiaparelli Haute Couture

Oczy całej branży mody są teraz zwrócone na stolicę Francji, gdzie odbywa się Paris Fashion Week. Wśród domów mody, które zaprezentowały swoje kolekcje, jest m.in. Schiaparelli – słynący z odważnych i nieoczywistych, a niekiedy wręcz monumentalnych krojów. Najnowsze projekty luksusowej marki zostały zaprezentowane przez znane modelki. A wspomniana Magdalena Frąckowiak była jedną z nich. Gwiazda modelingu pojawiła się na wybiegu w wielobarwnej kreacji ozdobionej cekinami oraz w opasce na włosach. Nie sposób oderwać od niej wzroku. Zobaczcie:

fot. Getty Images / Estrop / Contributor

Magdalena Frąckowiak powróciła. Ale czy na długo?

Ostatni raz pisałyśmy o Magdalenie Frąckowiak w sierpniu 2019 roku, gdy światło dzienne ujrzała kampania Elisabetta Franchi z Polką w jednej z ról głównych. Pokaz kolekcji Schiaparelli Haute Couture na sezon jesień-zima 2023/2024 to pierwsze od kilku lat wydarzenie branżowe, w którym polska modelka wzięła udział. Niestety na razie nie wiadomo, czy wróciła na stałe. Niezależnie od tego, jakie ma plany zawodowe na (najbliższą) przyszłość, mamy nadzieję, że czuje się dobrze.