Magdalena Lamparska jest w ciąży! Aktorka szczęśliwą nowiną pochwaliła się dziś rano, tj. 22 czerwca 2022 roku i, jak pewnie się domyślacie, zrobiła to za pośrednictwem Instagrama. Nie obyło się więc bez zdjęć z ciążowym brzuszkiem. Gwiazda pokazała aż dwa. Jedno studyjne, czarno-białe, drugie – kolorowe, na którym jest przytulona do ojca dziecka. Na obu fotografiach wyraźnie widać już ciążowe krągłości. A także radość i błogość malujące się na twarzach przyszłych rodziców. 

Magdalena Lamparska jest w ciąży! 

Bardzo cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wspaniałą wiadomością osobiście. To zawsze dla mnie ważny czas. Pełen cierpliwości, pokory, spokoju, oczekiwania... na nowe życie – napisała na Instagramie Magdalena Lamparska, informując o tym, że jest w ciąży. I dodała: 

Stan błogosławiony nie zawsze jest łaskawy, pod wieloma względami: fizycznym i emocjonalnym. Nie jesteśmy w stanie go zaplanować. Do tego głowa pełna zmartwień i nadziei, że wszystko będzie dobrze, prawda moje Drogie Panie? 

Aktorka uspokoiła jednak fanki i fanów, że w jej przypadku wszystko przebiega świetnie. Czujemy się bardzo dobrze i to jest najważniejsze. Zdrowie nam dopisuje. W radości czekamy na spotkanie – oznajmiła. No cóż, nie pozostaje nam nic innego jak tylko pogratulować.

Magdalena Lamparska: mąż, dzieci

Ojcem dziecka, którego zresztą zobaczyć można na jednym ze zdjęć, jest oczywiście mąż aktorki – Bartek Osumek, dziennikarz, podróżnik i bloger, który specjalizuje się m.in. w podrożach rodzinnych (napisał nawet na ten temat ebooka). Magdalena Lamparska i Bartek Osumek szczęśliwym małżeństwem są od kilku lat – w sierpniu 2018 roku wzięli ślub cywilny, a w czerwcu 2019 roku także kościelny – i to w samym Watykanie! To właśnie także tam powstała piękna sesja ślubna pary, którą także pochwalili się na Instagramie. Podobno Magda Lamparska, kiedy tylko zobaczyła dziennikarza, od razu wiedziała, że zostanie jej mężem. I to ona zrobiła pierwszy krok. Para ma już jedno dziecko – synka Tymoteusza, który urodził się na dwa lata przed jej ślubem. Teraz chłopiec doczeka się rodzeństwa.