Maja Salamon w modelingu osiągnęła niemalże wszystko. Połączenie delikatnej, eterycznej urody z silną osobowością to mieszanka, która pozwoliła jej podbić branżę - podopieczna D’Vision w krótkim czasie dorobiła się portfolio, na które inne modelki pracują latami. W 2015 roku zaliczyła ponad 100 pokazów i już po jednym sezonie została wyróżniona mianem jednej z 50. najlepszych modelek na świecie przez prestiżowy portal models.com.  

Pojawiała się na wybiegach największych domów mody - chodziła u Balenciagi, Diora, Chanel, Driesa van Notena, Gucci, Maison Margiela, YSL, długo można by jeszcze wymieniać. Na koncie ma także najważniejsze okładki magazynów związanych z modą – Vogue’a, I-D, L’Officiel, Harper’s Bazaar, Numero czy Antidote.

Prywatnie stawia na sport i... gotowanie. Mistrzyni maratonu, która lubi mieć kontrolę nad tym, co się wokół niej dzieje - poznajcie ją bliżej!

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Knioła, modelka stojąca za projektami Detoxikate i Good Start Deli - sprawdźcie, czego o niej nie wiecie! >>>