Dzisiaj obchodzimy Halloween! Jeżeli nadal nie macie kostiumy na wieczorną imprezę, możecie zainspirować się stylem światowej sławy gwiazd. Przeczytacie o nich TUTAJ. Pierwsze miejsce w konkursie na najlepszy strój na Halloween 2019 należy zdecydowanie do Demi Lovato, które w tym roku postanowiła przebrać się za Marię Antoninę. Gwarantujemy, że w kostiumie podobnym do tego, który wybrała aktorka i wokalistka, zrobicie prawdziwą furorę na halloweenowym party. Warto jednak pamiętać, że dobre przebranie to nie tylko strój, ale również odpowiedni makeup i fryzura. Halloween staje się coraz popularniejsze w Polsce. Dlatego inspiracji makijażowych postanowiłyśmy poszukać na profilach polskich beauty influencerek na Instagramie.

Makijaż na Halloween 2019: najlepsze inspiracje od polskich beauty influencerek

Zajrzałyśmy na profile Red Lipstick Monster, Natalii Trojan i innych beauty influencerek z Polski. Wykonane przez nie makijaże na Halloween 2019 są naprawdę genialne. W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie kilkadziesiąt inspiracji – do wykorzystania jeszcze dzisiejszego wieczoru.

Trendy 2019: makijaż na Halloween – inspiracje z Instagrama >>>

Absolutną królową makijażu halloweenowego (i nie tylko) jest Ewa Grzelakowska-Kostoglu. Gwiazda naszej wrześniowej okładki przygotowała w tym roku nie jedną, ale kilka propozycji. Możecie je obejrzeć poniżej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Insta babcia w natarciu Myślę, że starość to też radość! #halloween #halloweenmakeup #halloween2019

Post udostępniony przez Red Lipstick Monster (@redlipstickmonster) Paź 16, 2019 o 9:07 PDT