DR.BELTER® oferuje innowacyjną kolekcję biokosmetyków do makijażu GreenTec Make-up. Łączy ona miłość do natury i technologie przyszłości, traktując fizjologię skóry, przyrodę i zwierzęta z należytym szacunkiem.  

Skład
Filozofia GreenTec łączy w sobie ideę naturalnej kosmetyki z wymogiem skuteczności stawianym medycznym produktom do pielęgnacji skóry. Kosmetyki do makijażu DR.BELTER® GreenTec oparte są na wartościowych składnikach, takich jak: naturalne oleje, ekstrakty roślinne i pigmenty mineralne. Żadne z kosmetyków z kolekcji DR.BELTER® GreenTec Make-up nie były testowane na zwierzętach. Zastosowano w nich wyselekcjonowane surowce z kontrolowanych biologicznie upraw. Jednocześnie zrezygnowano ze składników takich jak: oleje mineralne, oleje silikonowe, surowce pochodzenia zwierzęcego czy z oleju palmowego, których zastosowanie w roli substancji bazowej jest niezgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Stworzone w zgodzie z naturą formuły pielęgnacyjne oraz subtelne barwy sprawiają, że codzienne nakładanie makijażu staje się niezwykłą przyjemnością. Specjalnie dobrane substancje czynne do pielęgnacji skóry służą ochronie jej zdrowia – jak np. ekstrakt z opuncji, kwas hialuronowy, witaminy oraz specjalne kompleksy przeciwutleniaczy. Jedynym kosmetykiem, który zawiera olej mineralny jest tusz do rzęs "Hello Black", ponieważ bez tego składnika nie można by uzyskać pożądanego rezultatu.

Eko-opakowania
W produktach do makijażu DR.BELTER®, zamiast plastiku wykorzystany został naturalny korek, który stanowi zieloną innowację w świecie opakowań. Istnieje również możliwość ponownego wykorzystywania opakowań cieni i rozświetlaczy, co dodatkowo wspomaga indywidualność w wyborze kolorów i pozwala oszczędzać naturalne zasoby.

Minimalizm
DR. BELTER® upraszcza makijaż. W czasach przesytu konsumpcjonizmem prowadzącym do wyniszczenia zasobów naturalnych warto stosować mniej kosmetyków lepszej jakości. Świadomie stworzono kompaktową kolekcję organicznych preparatów do makijażu, a minimalna ilość produktów umożliwia uzyskanie modnego efektu podkreślającego kolor karnacji, włosów i oczu.
Średnia intensywność kolorów sprawia, że niewielkie błędy w nakładaniu nie są widoczne, dlatego produkty sprawdzą się nawet u osób o niewielkim doświadczeniu w makijażu. Biodegradowalna temperówka oraz wegański zestaw pędzli z bambusowymi uchwytami i wyjątkowo miękkim włosiem syntetycznym stanowią doskonałe uzupełnienie kolekcji.

Więcej na www.skinmania.pl