I definiuje dopamine dressing. Na tle designerskich, skąpanych w słońcu wnętrz hotelu Paradiso Ibiza marka przedstawia kolekcję, w której chce się żyć chwilą, kolekcjonować wspomnienia, eksperymentować i beztrosko czerpać letnią energię.

Materiały prasowe

#reneegirls są odważne, a ich ciekawość nigdy się nie kończy - wyjaśnia reneé.

Sesja i wideo towarzyszące kolekcji nie mogły wyglądać więc inaczej - są pełne zabawy oraz dziewczyńskiego powera. I ten klimat hiszpańskiej wyspy! Zobaczcie sami: 

Co znajdziemy w najnowszej kampanii reneé? Lekkość wyrazu, swobodne formy i moc kolorów. Wybrałyśmy trendy, które włączymy do naszej garderoby wraz z pierwszymi promieniami ciepłego, letniego słońca. 

Materiały prasowe

Kolekcja reneé na wiosnę i lato 2022

Zobacz także:

Monochromatyczne total looki tego lata nie zejdą ze stylowej listy przebojów. Wybierz mocny kolor, tzw. solid, np. fuksję, soczystą pomarańcz, niedojrzałą limonkę, landrynkowy fiolet lub trawiastą zieleń. Fason? Im bardziej nieoczywisty, tym lepiej. W kolekcji reneé znalazła się m.in. obcisła sukienka z wycięciami po bokach w różowym kolorze.

Mini po długiej nieobecności na playliście trendów w 2022 roku wróciła do łask. Nam superkrótkie spódniczki podobają się szczególnie! Kolor, kolor i jeszcze raz kolor. Akcesoria? Im bardziej funky, tym lepiej! W ofercie reneé znajdziecie mnóstwo masywnych łańcuchów, torebek w wersji mikro i charakternych butów na platformach, wysokich (a nawet bardzo wysokich) obcasach i z silikonowymi detalami. 

Ah! I na koniec nuta nostalgii - w kampanii reneé pojawiły się również hipnotyzujące geometryczne i psychodeliczne wzory, nawiązujące do trendów minionych dekad, ale w nowoczesnej, krzykliwej wersji. Abstrakcyjne kompozycje, jak wyciągnięte prosto z rave’owych dekoracji lub mozaikowe układanki to ukłon w stronę letniej swobody. Naszym ulubieńcem jest luźny garnitur pokryty kolorowymi rombami - dostrzeżecie go w wideo. 

Pełną kolekcję odkryjecie na stronie renee.pl.

Credits:
Koncept/Scenariusz/Reżyseria/: Sitarsky
Video koncept: Sitarsky
Modelka: Oleksandra Zbarashchuk
Modelka: Nicole Akonchong
Fotograf: Sitarsky
Asystent: Michał Zajączkowski
DOP: Błażej Grochulski
Stylizacja: Bartłomiej Indyka
Makijaż i włosy: Klaudia Jóźwiak 
Retusz: Agnieszka Dąbrowska
Montaż i korekcja barwna: Błażej Grochulski
Produkcja: Dominika Tchórzewska & Phuong Dung Trinh