Małgorzata Rozenek-Majdan należy do tych gwiazd, które stawiają zazwyczaj na perfekcyjny wygląd. Zarówno na planach programów telewizyjnych, jak i na co dzień ma zatem możliwość testowania wielu kosmetyków i wybrania tych, które rzeczywiście się sprawdzają, dają najlepsze efekty. Przynajmniej w jej przypadku. Nie ma się też co dziwić, że liczne obserwujące gwiazdę TVN-u osoby inspirują się jej stylem i zadają liczne pytania o produkty do makijażu, których używa. Zresztą sama Rozenek, nie tylko przy okazji współprac z markami, dzieli się za pośrednictwem Instagrama, różnego rodzaju radami co do pielęgnacji czy make upu. Widząc zainteresowanie tym tematem i by uniknąć ciągłego odpowiadania na te same pytania, influencerka zapisała relacje dotyczące urody w wyróżnionych relacjach na swoim instagramowym koncie pod hasłem Beauty Tips.

Wiemy, jakiego tuszu do rzęs używa Małgorzata Rozenek

Wśród zapisanych InstaStories możemy znaleźć właśnie wideo na temat tuszu kawiorowego, który Małgorzacie Rozenek poleciła makijażystka Beata Milczarek.

To jest tusz kawiorowy i on jest naprawdę najlepszy. Absolutny sztos - twierdzi Małgorzata Rozenek.

Chodzi dokładnie o tusz marki Laura Mercier Caviar Volume Panoramic Mascara, który możecie kupić m.in. w Douglas i to w dodatku w promocyjnej cenie. Ten produkt zapewnia intensywne pokrycie rzęs w głębokim odcieniu czerni. Mascara od Laury Mercier dodaje rzęsom objętości i połysku, zapewniając panoramiczny efekt, dzięki któremu pod każdym kątem rzęsy wyglądają świetnie a oko wydaje się powiększone. Zapewnia to między innymi szczoteczka w kształcie helisy, która pozwala precyzyjnie pokryć rzęsy tuszem, wręcz je nim otulić I to wszystko już po aplikacji jednej warstwy kosmetyku. Zaletą wspomnianego tuszu jest również to, że nie obciąża on rzęs, nie sprawia, że mamy poczucie dyskomfortu, klejenia się włosków. 

O co jednak chodzi z tym, że jest to tusz kawiorowy? Otóż sekretem kosmetyku uwielbianego i polecanego przez Małgorzatę Rozenek jest Caviar Care Complex, czyli bogata formuła, która odżywia rzęsy od nasady aż po same końce i dba o ich wygląd przez cały dzień, dzięki czemu nie wysychają i nie stają się twarde.