Małgorzata Rozenek-Majdan nie przestaje zaskakiwać. Jedna z najpopularniejszych osobistości telewizyjnych w Polsce postanowiła iść za ciosem i wystąpić w kolejnym filmie. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku prowadząca Projekt Lady zagrała jedną z głównych ról w nowej produkcji Patryka Vegi o wymownym tytule Miłość, seks i pandemia. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy odbędzie się jego premiera. W oczekiwaniu na obraz kontrowersyjnego reżysera, fani Małgosi będą mogli za to wybrać się do kina na inny film z jej udziałem. Mowa o komedii romantycznej Druga połowa, która trafi na duży ekran już 28 maja 2021 roku.

Druga połowa - opis fabuły

Film Druga połowa opowiada historię młodej lekarki o imieniu Magda, która spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowo poznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko - kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie. Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu - Jarosława Kota - który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan „3 x Z” - i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować” Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. 

Małgorzata Rozenek w filmie z gwiazdorską obsadą

Poza Małgorzatą Rozenek, w filmie Druga połowa wystąpiła plejada gwiazd: Cezary Pazura, Maciej Musiał, Marianna Zydek, Jacek Knap, Joanna Kuberska oraz... piłkarz Grzegorz Krychowiak.

Dodajmy, że reżyserem Drugiej połowy jest Łukasz Wiśniewski, znany w branży z pracy przy serialach Przepis na życie, Na Wspólnej, O mnie się nie martw i Barwy szczęścia.

Pójdziecie do kina na ten film?