Tego chyba nikt się nie spodziewał. Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki zakopali wojenny topór. Po latach medialnego konfliktu dwie największe gwiazdy stacji TVN postanowiły w końcu dojść porozumienia. Showman nie tylko przeprosił celebrytkę za wszystkie przykre i złośliwe słowa, które padły pod jej adresem, ale nawet zaprosił ją do swojego nowego podcastu w Onecie, który prowadzi razem z Piotrem Kędzierskim.

Zrobiliśmy dużą przykrość medialnym hejterom... Warto było... Podcast z Małgorzatą Rozenek-Majdan już jest... - napisał Kuba.

W trakcie dwugodzinnej rozmowy poruszono sporo ciekawych wątków. Jednym z nich były ambitne plany Małgosi związane z jej dalszą karierą.

Kariera telewizyjna Małgorzaty Rozenek

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek-Majdan jest ulubienicą dyrektora programowego Grupy TVN i Discovery. To właśnie Edward Miszczak jako pierwszy już dziesięć lat temu dostrzegł ogromny potencjał medialny prawniczki, będącej wówczas jeszcze żoną aktora Jacka Rozenka. Po spektakularnym sukcesie programu „Perfekcyjna pani domu” było już pewne, że Małgosia na dłużej zagrzeje miejsce na antenie. 

W kolejnych latach można ją było oglądać m.in. w roli jurorki reality show „Bitwa o dom” oraz gospodyni programów „Piekielny hotel” i „Projekt Lady”. Hitem okazał się też jej udział w pierwszej edycji „Azja Express”, po którym specjalnie z myślą o niej i jej trzecim mężu, Radosławie Majdanie, TVN zrealizował reality show „Iron Majdan”. Jedną z ostatnich produkcji TVN z udziałem gwiazdy był program o wymownej nazwie „Rozenek cudnie chudnie”, w którym mama niespełna dwuletniego Henryka pokazywała, jak wraca do formy po ciąży. Zapytana przez Kubę Wojewódzkiego o swoje dalsze plany, otwarcie przyznała, że nadal nie zrealizowała wszystkich zawodowych marzeń.

Małgorzata Rozenek u Wojewódzkiego i Kędzierskiego o przyszłości w TVN

Małgorzata Rozenek z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. Nie tylko przecież występuje w telewizji, ale także gra w filmach, pisze książki, udziela się w social mediach, prowadzi kilka biznesów i fundację oraz wychowuje trzech synów. Okazuje się jednak, że już od jakiegoś czasu stara się przekonać Edwarda Miszczaka, aby powierzył jej kolejną posadę, a mianowicie funkcję prowadzącej... „Dzień Dobry TVN”.

Mam taki swój projekt życia, ale to nie zależy od znalezienia sponsora. Umawialiśmy się na szczerość, dlatego powiem. Bardzo bym chciała prowadzić „Dzień dobry TVN” i chodzę z tym do Edwarda (Miszczaka - przyp. red.)  już od dawna. Zupełnie poważnie, mam programy, przy których chciałabym pracować i to byłoby łatwiejsze - ujawniła.

Co ciekawe, Rozenek-Majdan zdradziła też, że jej osobisty menedżer, a prywatnie przyjaciel rodziny, odradza jej ten pomysł.

Mój przyjaciel i menedżer Wiktor (Krajewski - przyp. red) mówi mi jednak, żebym tego nie mówiła, przestała, dała spokój z tą telewizją - powiedziała.

Prowadząca „Projekt Lady” wyjaśniła, że w pracy w telewizji śniadaniowej najbardziej fascynuje ją możliwość codziennego obcowania z ludźmi z różnych warstw społecznych.

Zobacz także:

Zawsze lubiłam „Dzień Dobry TVN”. Podobało mi się, że tam mają głos matki z dziećmi, ale i profesorowie. Do wszystkich tych ludzi podchodzi się tak samo - wytłumaczyła.

Myślicie, że Edward Miszczak przychyli się do prośby Małgosi i obsadzi ją w roli nowej prowadzącej „Dzień Dobry TVN”?

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.