Jan Wieteska nowym ambasadorem marki Reserved

Jan Wieteska to utalentowany aktor, któremu największą popularność przyniosła rola w serialu Sexify. Na co dzień studiuje oraz pracuje w teatrze Ateneum, gdzie grywa m.in. u boku Agaty Kuleszy, Przemysława Bluszcza i Pauliny Gałązki. Mimo zaledwie 22 lat może więc pochwalić się bogatym portfolio. O swojej karierze, która nabrała ostatnio zawrotnego tempa, wypowiada się jednak z dużą dawką powściągliwości i skromności.

Wiem, że jeszcze dużo pracy przede mną i bardzo się na tę drogę cieszę. Oczywiście schlebia mi, jeśli ktoś już teraz docenia moją pracę. Mam poczucie, że sporo wysiłku włożyłem w to, żeby tak było. Z kolei marzeń i celów mam jeszcze wiele - twierdzi artysta.

Materiały prasowe

Poza niewątpliwym talentem aktora, nie da się też przejść obojętnie obok jego ciekawej urody (wiele osób dostrzega w nim podobieństwo do Timothée Chalameta) i niesamowitego stylu.

Fajnie, że zmienia się nasze postrzeganie płci. Że coraz rzadziej myślimy stereotypami męskości i kobiecości (...) mnie bardzo cieszy, że coraz częściej w ofertach marek pojawiają się kolekcje uniseks.

Materiały prasowe

Od niedawna artysta jest także ambasadorem Reserved i współpraca ta nie jest przypadkowa. Artysta wypowiada się bowiem o marce w następujący sposób:

Zaczęło się od tej [kampanii] z Kendall Jenner. Pomyślałem wtedy, że super, że polska marka robi coś tak dużego, z gwiazdą światowego formatu. A teraz bardzo mi się podoba, że ma swój własny schemat działania. Nie wszystko jest u niej ładne i wymuskane. Zdarzają się kampanie, w których są tajemnice i ciemność. W Reserved też kombinują z formami. Bardzo mi zależało, żeby w ramach naszej współpracy pokazywać kolory i ciekawe formy. Lubię też jakość tych ubrań.

Nowa Reserved Premium Quality: backstage sesji zdjęciowej Glamour

Nowa kolekcja męska Reserved Premium Quality nasycona jest intensywnymi kolorami, intrygującymi fakturami oraz cudownym klimatem beztroskich wakacji. Słowo klucz? Apetyt. A ten, jak wiadomo, rośnie w miarę jedzenia. Podobnie jest z tymi ubraniami, których noszenie (z co najmniej kilku powodów) jest niemal uzależniające. 

Doświadczenie jedzenia - dla jednych to wyłącznie obowiązkowa czynność, dla innych natomiast synonim rozkoszy i przyjemności. Kolekcję Reserved Premium Quality na wiosnę 2022 zdecydowanie doceni grono smakoszy, którzy na co dzień delektują się dobrym stylem i smakiem. Założeniem projektantów było stworzenie ubrań, które będą stylowe, a jednocześnie zagwarantują ich właścicielom niesamowity komfort. W kolekcji tej znajdziemy zatem liczne dzianiny i tkaniny - len, organiczną bawełnę, modal, konopie, lejącą się wiskozę. 

Zobacz także:

Materiały prasowe

Reserved Premium Quality: Casualowa elegancja z weekendowym relaksem

Projekty nawiązują m.in. do faktur i barw warzyw oraz owoców, zagniecionych, lnianych serwet lub obrusów czy ceramiki. Widoczna na pierwszy rzut oka jest tutaj pochwała nieoczywistości i niedoskonałości tych form, a także odrzucenie wizji nierealnego, idealnego „piękna".  W kolekcji Reserved Premium Quality znajdziemy zatem chropowate powierzchnie, różnorodne barwy (np. soczyste pomarańcze połączone z oliwką, zieleń laurowych liści czy błękit czystego nieba) i oryginalne wzory (motyw strączków fasoli na swetrze czy falujące linie, które przypominają ręcznie malowaną ceramikę). Kolekcję zasilają również ubrania zwieńczone tradycyjnym, rustykalnym haftem. 

Swetry, komplety dresowe, pudełkowe koszule z krótkim rękawem, basicowe t-shirty (naturalnie barwione liśćmi oliwki, pestkami granatu, lawendą), bomberki czy szorty - konkretne modele zaprojektowano w setach, aby móc swobodnie je ze sobą łączyć. 

Co również istotne, Reserved Premium Quality realizuje założenia #EcoAware. Co to oznacza? Materiały są przyjazne środowisku i pochodzą ze zrównoważonych źródeł (np. produkcja bawełny organicznej nie zanieczyszcza wód powierzchniowych, gleby ani powietrza). Dodatkowo każdy certyfikat jest weryfikowany przez Reserved zgodnie z wytycznymi marki.

W artykule backstage sesji zdjeciowej dla Glamour, w której wziął udział ambasador marki Reserved, Jan Wieteska. 

Materiały prasowe