Wczoraj w Nowym Jorku odbył się pokaz Victoria’s Secret 2018, który był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w branży. Splendor, jaki towarzyszy mu od kilkudziesięciu lat za sprawą pięknych modelek, spektakularnych projektów na czele z wartym miliony dolarów fantasy bra oraz artystów, którzy uświetniają swoimi występami show sprawiły, że pokaz amerykańskiej marki odbija się szerokim echem. Wśród gwiazd, które zaśpiewały, był między innymi Shawn Mendes, Rita Ora i Halsey. W tym roku na wybiegu zobaczyliśmy po raz ostatni Adrianę Limę, która zrezygnowała z bycia Aniołkiem VS po 20 latach. Natomiast po raz pierwszy pojawiła się Winnie Harlow, modelka chora na bielactwo. Po raz kolejny mogliśmy oglądać Behati Prinsloo, Stellę Maxwell, Taylor Hill, Kendall Jenner oraz siostry Hadid.

Victoria's Secret 2018: kto wystąpił na wybiegu? Shawn Mendes, Halsey, Rita Ora i inni [ZDJĘCIA] >>>

Yolanda Hadid wspiera swoje córki podczas pokazu Victoria’s Secret 2018

Gigi i Bella są jednymi z najpopularniejszych modelek w branży. Podczas fashion weeków chodzą w kilkudziesięciu pokazach, biorą udział w kampaniach globalnych marek i mają miliony obserwatorów na Instagramie. Media śledzą ich życie prywatne, a fani zachwycają się stylem modelek-celebrytek. Ich karierę wspiera mama, Yolanda Hadid, która podzieliła się wyjątkowym zdjęciem swoich córek na Instagramie. Są na nim kilkuletnie Gigi i Bella, przebrane za Aniołki. Oto, co napisała pod fotografią, która doczekała się prawie 250 polubień na Instagramie:

Siła przekazu jest magiczna, zrobiłam to zdjęcie 18 lat temu… powodzenia dzisiaj moje słodkie Aniołki, to błogosławieństwo oglądać, jak spełniacie swoje marzenie. Wasza ciężka praca, poświęcenie i oddanie jest błogosławieństwem i nie mogłabym być bardziej dumna z tego, że jako pierwsze siostry w historii zawojowałyście wybieg Victoria’s Secret Show. To niezwykłe, że przeżywacie tą wspaniałą przygodę razem.