Modelki i Aniołki Victoria's Secret spędzają na backstage'u show cały dzień. Od rana przygotowują się do najważniejszego pokazu w roku, do którego przez poprzednie tygodnie, a nawet miesiące, ciężko się przygotowywały. I nie chodzi tu o głodówki czy drakońskie diety - wręcz przeciwnie. Modelki przed pokazem wylewają poty na siłowni, bo na wybiegu muszą zaprezentować smukłe i wysportowane ciało. Ostatni dzień poświęcają na przygotowanie swojej skóry - to czas na maseczki (m.in. tegoroczny hit, czyli maseczkę z płatkami 24-karatowego złota) oraz pielęgnację włosów.

Zrób QUIZ i sprawdź, które skrzydła nosiłabyś na wybiegu jako Aniołek Victoria's Secret!

Na backstage'u większość z nich od rana chodzi w wałkach na głowie. Po zakręceniu włosów na lokówkę, utrwalenie ich na wałkach lub papilotach pozwala na utrwalenie i uniesienie charakterystycznej fryzury. Modelki na pokazach mają zwykle doczepiane włosy, by uzyskać efekt a'la Brigitte Bardot z uniesionymi u nasady pasmami i lekkimi falami. Wszystko po to, by na wybiegu wyglądać nieskazitelnie - sprawdźcie sami, mamy już zdjęcia wszystkich spektakularnych skrzydeł zaprezentowanych przez modelki Victoria's Secret w tym roku.

W tym roku za kulisami widać jeden, wiodący trend. To oczywiście smartfony - większość modelek prowadziła relację z backstage'u w social mediach i dzieliła się zdjęciami na Snapchacie, Instagramie oraz Twitterze (tak jak ten, w którym Lady Gaga wspólnie z modelkami przygotowuje się do wyjścia na wybieg). Zobaczcie, co udało się uchwycić fotografom podczas przygotowań modelek do pokazu Victoria's Secret Fashion Show 2016!

Więcej na temat przygotowań Aniołków do pokazu oraz całego wydarzenia, znajdziecie tutaj.