Mandy Moore jest w ciąży! Gwiazda serialu „Tacy jesteśmy” i „Pamiętnika księżniczki” i jej mąż Taylor Goldsmith spodziewają się drugiego dziecka. Szczęśliwą nowiną podzieli się na Instagramie. Jesteśmy głęboko wdzięczni i podekscytowani – wyznali. 

Mandy Moore jest w ciąży po raz drugi! Zdradziła płeć dziecka

Mandy Moore nie opublikowała na swoim profilu tradycyjnego zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem. W zamian pokazała fotografię swojego pierwszego dziecka – nieco ponad rocznego synka Gusa, który oprócz czapki z daszkiem z pierwszą literą imienia i szarych dresowych spodni ubrany był w T-shirt z nadrukiem „big brother”, czyli – w wolnym tłumaczeniu – „starszy brat”. Tekst pod zdjęciem wyjaśniał jednak wszystko.

„Jeden niesamowicie przełomowy rozdział mojego życia właśnie się zakończył, a kolejny, jako matki dwójki dzieci, zaraz się zacznie” – poinformowała Mandy Moore na swoim Instagramie, nie pozostawiając wątpliwości, że jest w drugiej ciąży. 

„Jesteśmy głęboko wdzięczni i podekscytowani” – wyznała aktorka i piosenkarka, zdradzając przy okazji płeć dziecka. Chłopiec Goldsmith #2 pojawi się tej jesieni – zakomunikowała, żartując, że trochę inaczej wyobrażała sobie trasę koncertową, w którą właśnie się wybrała, ale już nie może się doczekać, kiedy mały Gus zostanie „NAJLEPSZYM starszym bratem”. Nie trzeba było czekać długo, by pod postem posypały się gratulacje. Najlepiej zresztą zobaczcie sami i same. 

Mandy Moore i Taylor Goldsmith – związek i dzieci

Mandy Moore i jej drugi mąż, lider zespołu „Dawes” Taylor Goldsmith zostali parą w 2015 roku. Aktorka i piosenkarka była wówczas w separacji z innym rockmanem Ryanem Adamsem, z którym małżeństwem byli przez 6 lat. Jednak to właśnie dopiero z Taylorem Goldsmithem, z którym pobrała się w roku 2018, zdecydowała się na dziecko. Ich pierwszy synek przyszedł na świat 9 maja 2021 roku, co oznacza, że roczek skończył niecały miesiąc temu. A już za kilka miesięcy powita na świecie swojego młodszego braciszka. Gratulujemy!