Zespół Maneskin to bez wątpienia jeden z najbardziej wyjątkowych zwycięzców Eurowizji ostatnich lat. Młody band, który jeszcze niedawno grał na ulicach Rzymu, podbił serca milionów fanów i fanek konkursu swoim świeżym, rockowym brzmieniem, buntowniczą energią i wyrazistym wizerunkiem.

Szał na wykonawców hitów „I Wanna Be Your Slave” oraz „Zitti e buoni” nie ominął również Polski. Włosi już dwukrotnie odwiedzili nasz kraj, a na początku przyszłego roku zagrają w Warszawie wyprzedany w mgnieniu oka koncert w ramach europejskiej trasy Loud Kids On Tour '22.

Wyrazisty styl Maneskin

Każdy, kto widział choć jeden występ Maneskin na żywo, ten doskonale wie, że Włosi nie mają oporów przed wychodzeniem na scenę w strojach, które często więcej odkrywają niż zasłaniają. Odsłonięte piersi i torsy, koronkowa bielizna, minispódniczki i seksowne szorty ze skóry czy lateksu oraz dodatki, które można nabyć w niejednym sex shopie to już stały element ich estradowej garderoby. Domyślaliśmy się więc, że naga sesja zdjęciowa z udziałem członków zespołu to tylko kwestia czasu. Nie spodziewaliśmy się jednak, że nastąpi to tak szybko!

Maneskin w nagiej sesji zdjęciowej

Jak przystało na grupę dobrych przyjaciół, wokalista Damiano David, basistka Victoria De Angelis, gitarzysta Thomas Raggi oraz perkusista Ethan Torchio zdecydowali się rozebrać przed obiektywem wszyscy razem. Efekt? Powalający, o czym zresztą możemy się przekonać w sekcji komentarzy pod postem z nagimi zdjęciami Maneskin, które pojawiły się na oficjalnym profilu laureatów Eurowizji w serwisie Instagram.

Oh mamma mia

Instagramie, proszę, nie zgłaszaj ich znów za to, że są gorący jak cholera

Królowa i królowie

Gorące zdjęcia członków Maneskin, w tym ujęcie zza kulis, którym grupa pochwaliła się spontanicznie na InstaStory, znajdziecie już teraz w naszej galerii.

Jak myślicie, czym nas jeszcze wkrótce zaskoczą?