Sieciówki coraz częściej oferują nie tylko ubrania, buty czy biżuterię, ale również akcesoria do domu. Linie home stworzyły już m.in. H&M i Zara. Jak się okazuje, za kilka miesięcy modne elementy wystroju wnętrz będziemy mogli kupić także w Mango. Hiszpańska marka zapowiedziała zmiany i zdradziła szczegóły pierwszej kolekcji. Co w niej znajdziemy? Sprawdź poniżej. 

Mango stworzy kolekcję dodatków do domu. Co w niej znajdziemy?

Z oficjalnego komunikatu prasowego dowiadujemy się, że kolekcja dodatków do wnętrz od Mango będzie inspirowana stylem i kulturą śródziemnomorską. Znajdziemy w niej tekstylia do różnych pomieszczeń, w tym do sypialni, salonu i łazienki. Wśród nich pościel, koce, ręczniki oraz szlafroki. Nie zabraknie także mniejszych akcesoriów, jak np. świece zapachowe. Co więcej, w kolekcji na sezon jesień-zima 2020/2021 pojawią się również produkty do kuchni czy jadalni. 

Kolekcja dodatków do domu od Mango na pewno spodoba się fankom i fanom stylu śródziemnomorskiego, a także neutralnych barw oraz nowoczesnego wzornictwa. Co ważne, 80% produktów z nowej linii ma zostać wyprodukowana lokalnie. Hiszpańska marka stawia na jakość i dbałość o szczegóły. 

„Nasi klienci proszą o produkty do domu. Chcą tego samego komfortu i stylu w dekoracjach pomieszczeń, który otrzymują w ubraniach. To ambitny projekt, cieszymy się, że będziemy go rozwijać. Zaangażowało się w niego wielu profesjonalistów, którzy tworzą markę Mango” – przyznaje Toni Ruiz, Mango CEO.

Pierwsze elementy wystroju wnętrz od Mango trafią do sprzedaży już w kwietniu 2021 roku. Warto jednak wspomnieć, że kolekcja z dodatkami do domu będzie dostępna wyłącznie online. Nie możemy się doczekać!

Najpiękniejsze akcesoria i dodatki wnętrzarskie dla fanek stylu boho >>>