Marcelina Zawadzka, Miss Polonia 2011 i finalistka konkursu Miss Universe 2012 została wybrana jako pierwsza ambasadorka w historii marki Bell. Modelka promuję linię Bell HYPOAllergenic składająca  się z 60 produktów umożliwiających wykonanie pełnego makijażu dla kobiet o skórze wrażliwej.

"Szukaliśmy osoby o życzliwym usposobieniu, wrażliwości społecznej, i o wyjątkowej urodzie" - mówi Paulina Kijanowska, brand manager Bell. "Wartości te idealnie łączy i reprezentuje właśnie Marcelina Zawadzka" – dodaje. Jej doświadczenie medialne, rozwijająca się kariera i niekwestionowana uroda czynią z niej idealną ambasadorkę kosmetyków do makijażu dla nowoczesnych, świadomych swoich potrzeb, dbających o urodę i swój wizerunek współczesnych kobiet. Niewątpliwym atutem Marceliny Zawadzkiej jako ambasadorki linii kosmetyków dla cery wrażliwej jest też jej wykształcenie z zakresu kosmetologii. Jako autentyczna i wiarygodna postać idealnie spełnia rolę ambasadorki Bell HYPOAllergenic.

Linia kosmetyków Bell HYPOAllergenic to propozycja dla kobiet o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Powstała we współpracy ze specjalistami dermatologii i okulistyki. Z powodzeniem może być stosowana przez alergików oraz osoby noszące szkła kontaktowe lub okulary. Kosmetyki zostały pozbawione składników, które najczęściej powodują podrażnienia, dzięki czemu ich stosowanie minimalizuje wystąpienie reakcji uczuleniowej. Skład preparatów został wzbogacony o substancje odżywcze, które pielęgnują i dbają o skórę. HYPOAllergenic to pierwsza seria kosmetyków, którą można wykonać pełny makijaż hipoalergiczny. Bell jako pierwszy Polski producent wprowadza tak dużą linię, składającą się z 60 produktów. Kosmetyki są już dostępne w sieciach drogeryjnych w całej Polsce.