Niewiele ponad miesiąc temu Patryk Grudowicz poinformował, że jego związek z Kasią Szklarczyk to już przeszłość. Zwycięzca Top Model 6 opublikował poruszający post, w którym nie tylko wspomniał o rozstaniu, ale również podziękował Kasi za spędzony wspólnie czas. 22-latek udowodnił, że (nawet w show-biznesie) można rozstać się z klasą. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Co więcej, w mediach pojawiły się spekulacje, według których serce Patryka Grudowicza znowu ma być zajęte. Za jego nową partnerkę uznano bowiem Marcelinę Zawadzką, która również ma za sobą kilka nieudanych relacji. Miss Polonia 2011 spotykała się między innymi z Mikołajem Roznerskim i Rafałem Jonkiszem. Modelka i prezenterka telewizyjna przyznała, że marzy o rodzinie, ale wciąż nie spotkała mężczyzny, z którym mogłaby ją założyć. Czy Patryk Grudowicz okaże się odpowiednim kandydatem?

Marcelina Zawadzka i Patrzyk Grudowicz są parą?

Według serwisu Plotek, Marcelina Zawadzka ma spotykać się z Patrzykiem Grudowiczem. Skąd ten pomysł? Okazuje się, że Miss Polonia 2011 i zwycięzca szóstej edycji Top Model pojawili się na gali Kobieca i Męska Marka Roku. Podobno spędzili ten wieczór razem. Co więcej, świetnie się bawili w swoim towarzystwie. O domniemanych – zakochanych zrobiło się jeszcze głośniej, gdy Patryk Grudowicz opublikował na Instagramie zdjęcie z Marceliną Zawadzką, a post opatrzył (między innymi) emotikonem, który symbolizuje buziaka. Znajdziecie je poniżej. 

 

Wtedy w mediach zrobiło się naprawdę głośno! Całą sprawę opisał również serwis Pudelek. Autorzy artykułu poprosili Marcelinę Zawadzką o komentarz. Modelka i prezenterka telewizyjna przyznała, że między nią i Patrykiem Grudowiczem nie ma niczego więcej. Natomiast same plotki uznała za dość zabawne.

Jeżeli uznaliście, że Marcelina Zawadzka i Patryk Grudowicz pasowaliby do siebie, musimy was rozczarować. Nie ma wątpliwości, że Miss Polonia 2011 i zwycięzca Top Model 6 nie mają romansu.

Dua Lipa i Anwar Hadid oficjalnie razem. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciami na Instagramie >>>