Ma na koncie koronę Miss Polonia 2011, finał Miss Universe, debiut aktorski na małym ekranie oraz w roli prowadzącej kilku telewizyjnych programów. A oprócz tego, Marcelina Zawadzka, bo to o niej mowa, jest jedną z najbardziej lubianych Polek, o czym świadczy choćby liczba obserwatorów na jej Instagramie - modelkę followuje prawie 500 tysięcy osób. Jesienią zeszłego roku Marcelina została również polską ambasadorką jednego z najsłynniejszych brandów na świecie, Lacoste. A dokładniej - linii zegarków marki z aligatorem w logo. I właśnie możemy podziwiać ją w sesji promującej najnowszą kolekcję inspirowaną niezmiennie kojarzoną z Lacoste koszulką polo. 

Nowa linia zegarków Lacoste L1212 nawiązuje do historii o kultowej koszulce René Lacoste. Słynny tenisista, grając w 1926 roku w turnieju US Open, założył po raz pierwszy uszytą z francuskiej bawełny koszulkę z krótkim rękawem, znacznie różniącą się od tego, co królowało wówczas na kortach. Z kolei rok później, amerykańska prasa nazwała René „The Alligator” z powodu noszonej przez niego torby ze skóry aligatora. Ten pseudonim bardzo spodobał się zarówno publiczności, gdyż idealnie opisywał zawziętość Lacoste, jak i samemu sportowcowi. Poprosił on więc swojego przyjaciela o narysowanie aligatora, który następnie w wyhaftowanej formie wylądował na koszulce. Zadebiutowała ona w 1929 roku i od tamtej pory pozostaje flagowym produktem marki Lacoste.

Kto ma do tego brandu słabość, może skusić się na jeden z trzech nowych modeli zegarków z linii L1212, czyli 2001089, 2001090 oraz 2001091. Występują one w kolorze głębokiej czerni, perłowej bieli oraz wyrazistego granatu. Dzięki niezwykle klasycznemu designowi, każdy z zegarków idealnie nadaje się zarówno na co dzień, jak i na wieczór, do bardziej eleganckiej stylizacji. Lacoste L1212 2001089 to zegarek bardzo minimalistyczny, ale przyciągający uwagę zdecydowaną barwą różowego złota oraz ciekawą srebrną kopertą z perłową tarczą. Czarny damski Lacoste 2001090 wyróżnia się piękną złotą kopertą, zaś model 2001091 - tarczą ożywioną detalami koloru różowego złota. Wszystkie te modele możecie zobaczyć w sesji z udziałem Marceliny. Który wybieracie?

Zobacz także: