Robert Kupisz powraca i po raz kolejny prezentuje swoją najnowszą kolekcję, tym razem na sezon lato 2020. Projektant stworzył linię casualowych ubrań i akcesoriów w charakterystycznym dla siebie stylu. Komfortowe, luźne tkaniny i oversize’owe fasony, które można miksować ze sobą na różne sposoby. W kampanii promującej kolekcję wzięła udział Marcelina Zawadzka, która pozowała do zdjęć wspólnie z projektantem. Zamiast pokazu mody powstał film taneczny, ponieważ taniec jest drugą obok mody pasją Roberta Kupisza. A cała kolekcja Reborn nawiązuje do pasji i do tego, aby czerpać radość z życia.

Marcelina Zawadzka w kampanii „Reborn” Roberta Kupisza na lato 2020

Premierowa kolekcja oraz kampania, którą pokazujemy Wam jako jedni z pierwszych, powstała z udziałem modelki i byłej Miss Polonia Marceliny Zawadzkiej. Zdjęcia udowadniają, że na planie sesji między projektantem a jego muzą wytworzyła się wyjątkowa energia. Co znajdziemy w linii Reborn na lato 2020? Komfortowe t-shirty, obszerne koszule, bluzy, a także spodnie dresowe i szorty. Nowością są kombinezony i ogrodniczki - dzięki wbudowanym zamkom można bawić się ich strukturą i nosić je na różne sposoby. Tkaniny, które Kupisz wykorzystał w najnowszej kolekcji to jeans, bawełna, kolorowa flanela i szara dresówka, czyli najprzyjemniejsze materiały, w których można przechodzić całe lato!

Marcelina Zawadzka na okładce magazynu całkowicie bez retuszu! >>>

 „Reborn to bardzo osobista kolekcja. Są takie momenty w życiu, kiedy chcemy o czymś zapomnieć, od czegoś uciec i docenić to co mamy. Wszyscy chcemy być szczęśliwi, żyć po swojemu, bez oceny innych. Mam to szczęście, że zawód, który wykonuje daje mi radość i spełnienie. Tą radość chciałem przełożyć na ubrania i podzielić się z nią z naszymi klientami. Ja bardzo lubię moje ubrania, chodzę w nich na okrągło i moją jedyną ambicją zawodową jest to, aby inni ludzie także czuli przyjemność z noszenia produktów naszej marki.” – podsumowuje nową kolekcję Robert Kupisz. Zdjęcia z kampanii z Marceliną Zawadzką znajdziecie w galerii powyżej.