Marcowe wydanie GLAMOUR już w kioskach! Przedstawiamy 6 powodów, dla których warto je mieć.

6 powodów, dla których warto kupić nowy numer GLAMOUR

Ten numer GLAMOUR jest szczególny, bo po raz pierwszy mamy na naszej okładce wirtualną bohaterkę. Poznajcie Wero, stworzoną przez nas wirtualną influencerkę. W tym numerze pochylamy się nad wirtualną rzeczywistością, zastanawiamy się nad przyszłością mody i podpatrujemy najgorętsze trendy. Jak zwykle dostarczamy wam też solidną dawkę informacji z dziedziny stylu życia oraz popkultury i przedstawiamy inspirujące postaci, których historie i doświadczenia mogą być wzorem dla innych. Zobaczcie, co jeszcze czeka na Was w nowym wydaniu GLAMOUR.

  1. Wero to nasza wymarzona influencerka. Bliskie są nam jej wartości: inkluzywność, tolerancja, szacunek dla ludzi, natury i planety. Poznajcie historię naszej wirtualnej dziewczyny z okładki, która choć wymyślona przez nas, wbrew pozorom wcale nie odbiega tak bardzo od rzeczywistości.  
  2. Aktorki w podwójnej roli. Olga Kalicka, Monika Pikuła i Marianna Gierszewska nie rezygnują z grania, ale mają na siebie też inne pomysły i z powodzeniem realizują swoje zawodowe plany B.
  3. Aktor Piotr Trojan to ekspert od nieoczywistych, wymagających ról. Nam szczerze opowiedział, jak się do nich przygotowuje i co pomaga mu w dbaniu o równowagę i dobrostan.
  4. Jaka będzie przyszłość mody? Razem z naszymi ekspertami prognozujemy najważniejsze zmiany, wyzwania, innowacje.
  5. Trendy w makijażu wreszcie pozwalają na bezkompromisową wolność i ekspresję bez pudrowania rzeczywistości.
  6. Jak mieszkają zetki? Gniazdują, zakładają mikroogrody na balkonie, wymieniają się meblami. Kochają przytulność, światło i przedmioty z duszą.