Marek Kondrat i Antonina Turnau wzięli ślub w 2015 roku, czym wywołali sporo zamieszania w show-biznesie. Parę dzieli bowiem spora różnica wieku - aktor jest starszy do swojej żony o 38 lat, a poznał ją jeszcze kiedy ta była dzieckiem. Niedługo po ślubie okazało się, że Antonina jest w ciąży i w trosce o swoją prywatność małżeństwo postanowiło przeprowadzić się do Francji. Podobno córka Grzegorza Turnaua, od dawna marzyła, by urodzić dziecko Markowi Kondratowi i chociaż na początku aktor nie był zachwycony pomysłem żony, później zmienił zdanie.

Marek Kondrat pokazał córkę Helenę

Marek Kondrat i Antonina Turnau zostali rodzicami w marcu 2018 roku. Para powitała na świecie swoją pierwszą córeczkę, której dała na imię Helena. - [Marek] Jest bardzo szczęśliwy. Na sto procent oddaje się ojcostwu. Mała Helenka skradła jego serce - mówił znajomy aktora w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Chociaż dziś Helenka ma już 2 lata para zdecydowała się trzymać ją, podobnie jak swój związek, z dala od mediów. Pierwsze zdjęcie dziewczynki pojawiło się w mediach społecznościowych dopiero w ubiegły weekend. Córkę postanowił pokazać na Facebooku Marek Kondrat. I chociaż opublikował fotografię robioną od tyłu i z oddali, fani i tak zasypali go pozytywnymi komentarzami. Ich uwadze nie umknęła tęczowa flaga zawieszona nad ich głowami, którą zresztą aktor umieścił też w opisie zdjęcia.