Ślub Margaret Qualley i Jacka Antonoffa 

19 sierpnia wieczorem aktorka Margaret Qualley i muzyk Jack Antonoff powiedzieli sobie „tak” w Parker's Garage na Long Beach Island w New Jersey. 28-letnia gwiazda „Sprzątaczki” i 39-letni frontman Bleachers, którzy zaręczyli się w czerwcu 2022 roku, postawili na kameralną uroczystość w gronie najważniejszych dla siebie osób, wśród których nie zabrakło siłą rzeczy wielu gwiazd.

Tego szczególnego dla niej dnia aktorka „Sanctuary” olśniła w minimalistycznej satynowej sukni z głębokim dekoltem, która wiązana była na karku. Można było zauważyć, że rąbek sukni zdobiły srebrne kryształki. Z suknią w duchu lat 90. jak z czerwonego dywanu kontrastował duży, kaskadowo udrapowany welon, co jednak razem wyglądało świetnie. Do tego panna młoda postawiła na płaskie białe buty typu Mary Jane. Z kolei pan młody wybrał klasyczny czarny garnitur. Miał też na nosie okulary, jednak nie swoje charakterystyczne okrągłe, czarne i masywne, lecz delikatne srebrne w klimacie lat 2000.

Ślub Margaret Qualley i Jacka Antonoffa – goście

Na ślubie córki nie mogło zabraknąć aktorki Andie Macdowell, która przyciągała wzrok swoją burzą kręconych srebrnych włosów. Sensację wzbudziła bez wątpienia Taylor Swift, która nie przepada za ślubami. Nie mogła jednak opuścić tak ważnej chwili dla swojego przyjaciela i współpracownika, producenta wielu jej obsypywanych nagrodami utworów. Tay postawiła na koronkową kreację w bladoniebieskim odcieniu. Na ceremonii i przyjęciu w Bird and Betty's obecna była także współpracująca często z Antonoffem Lana Del Rey. Na ślub przybyli także Channing Tatum z Zoë Kravitz, Cara Delevingne, Jenna Lyons.

Margaret Qualley i Jack Antonoff – związek

Muzyk, mający na koncie choćby taki hit jak „We Are Young” i aktorka „Pewnego razu w Hollywood...” po raz pierwszy zostali zauważeni razem w sierpniu 2021 roku na randce w Nowym Jorku. Jednak dopiero w marcu 2022 roku para pojawiła się razem publicznie po raz pierwszy na gali Critics' Choice Awards. W czerwcu były zaręczyny a teraz ślub. Gratulujemy!

fot. Michael Kovac / Getty Images