Margaret po raz kolejny w tym roku spróbowała swoich sił w preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji, niestety nie udało jej się zakwalifikować do kolejnego etapu. Z tej okazji wokalistka wybrała się do Szwecji, konkretnie do Malmö. Co to wszystko ma wspólnego ze spekulacjami, jakie pojawiły się na temat tego, że 27-letnia artystka i jej starszy o 7 lat partner Piotr Kozieradzki spodziewają się dziecka? Zaczęło się od postu na Instagramie chłopaka Margaret, w którym ujawnił fragment tekstu piosenki. KaCeZet jest producentem, wokalistą i tekściarzem, a z młodą piosenkarką łączy go nie tylko uczucie. Para coraz częściej publikuje wideo ze studia nagraniowego, dlatego niewykluczone, że w przyszłości wypuszczą wspólny utwór. Jednak media podchwyciły wymowne słowa Piotra, wnioskując, że oznaczają ciążę Margaret. Wokalistka zabrała głos w tej sprawie.

Margaret jest w ciąży?

Chociaż chłopak artystki skasował post na Instagramie, który wywołał tyle szumu, jego treść brzmiała:

Razem zasadziliśmy ziarno / czekamy na „ten dzień” / czemu dziś jesteś w Malmö? / coś ci przekazać chcę / zasadziliśmy ziarno / czekamy na "ten dzień" / ty znowu lecisz w radio / ja w Wawie, ty w Malmö / pokaż im tempo / chociaż wiem, że sama chciałabyś odetchnąć od życia pod presją / ludzie nie czują jak może męczyć splendor / ja też chciałbym odpocząć od życia pod kreską / ale wiesz co w najbliższym czasie raczej nie nadejdzie pracy kres.

Według wielu portali słowa „zasadziliśmy ziarno” i „ten dzień” oznaczały to, że Margaret jest w ciąży i razem ze swoim partnerem spodziewa się pierwszego dziecka. Zarówno piosenkarka, jak i muzyk zdementowali plotki o zakładaniu rodziny i wyjaśnili, że utwór został błędnie odebrany.

Para spotyka się od kilku miesięcy. Margaret i KaCeZet ujawnili, że są razem, publikując wspólne zdjęcia na Instagramie pod koniec września zeszłego roku. Od tamtej pory regularnie wrzucają swoje fotografie na kanały społecznościowe, ale poza tym nie wypowiadają się na temat swojego związku. Piotr Kozieradzki ma kilkuletnią córkę z poprzedniego związku z DJ-ką Neen Nah.