Finał programu Hotel Paradise za nami, ale to nie koniec emocji. Wręcz przeciwnie! Kilka dni temu na antenie TVN7 zadebiutował nowy program z uczestnikami pierwszej edycji gorącego reality-show w rolach głównych. Oglądając Hotel Paradise – powrót z raju, możemy zobaczyć niepublikowane dotąd materiały z Bali, dowiedzieć się nowych rzeczy o programie i jego bohaterach, a także sprawdzić, jak potoczyły się losy mieszkańców tytułowego resortu. Oczywiście nie mogłoby się odbyć bez Puszki Pandory, podczas której uczestnicy zadają sobie anonimowe, bardzo często niewygodne pytania. W pierwszym odcinku Hotel Paradise – powrót z raju Marietta została zapytała o wspólną przyszłość z Chrisem. Jej odpowiedź zszokowała wszystkich.

Marietta z Hotel Paradise powiedziała, że jest w ciąży!

„Do Marietty: czy ty planujesz powiększyć rodzinę z Chrisem” – brzmiało jedno z anonimowych pytań. Mimo tego, że Marietta i Chris wielokrotnie wspominali o tym, że mieszkają razem, są szczęśliwi i bardzo w sobie zakochani, prawdopodobnie nikt nie spodziewał się takiej odpowiedzi na to pytanie. O co chodzi? „Słuchajcie, musimy wam ogólnie coś powiedzieć” – zaczął Chris, a właściwie Krzysztof Ducki. „Ogólnie to jest dobry moment, bo jestem w ciąży” – powiedziała Marietta. W tym momencie zapadła kompletna cisza. Uczestnicy (jak również widzowie przed telewizorami) byli w totalnym szoku. Zastanawiali się, czy uczestniczka mówi prawdę, a może tylko żartuje. „Tak?!” – zapytała zaskoczona Lexi, która jako jedna z pierwszych opuściła tytułowy resort, a wcześniej próbowała stworzyć udany związek z obecnym chłopakiem Marietty. Okazało się jednak, że zwyciężczyni pierwszej edycji Hotel Paradise tylko żartuje. Szybko dodała, że nie chciałaby rzucać słów na wiatr. Na razie układa im się bardzo dobrze, Marietta poważnie myśli o wspólnej przyszłości z Chrisem, ale jej zdaniem jest jeszcze za wcześnie na tak poważne deklaracje. Nagranie z rozmowy uczestników znajdziecie na oficjalnym profilu Hotel Paradise na Instagramie.

Hotel Paradise – powrót z raju, czyli nowy program w portfolio telewizyjnej Siódemki, emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 20:00. W związku z pandemią koronawirusa format nagrywany jest z domów uczestników i prowadzącej – Klaudii El Dursi – przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

 

Hotel Paradise: Czy Viola i Adam są nadal razem? Będziecie zaskoczeni >>>