Marina Łuczenko-Szczęsna bawiła się w tym roku na Coachella Valley Music and Arts Festival, co odbiło się głośnym echem w rodzimych mediach. Wszystko dlatego, że popularny festiwal odbył się w czasie Wielkanocy, w związku z czym wokalistka spędziła święta bez najbliższej rodziny u boku (przypomnijmy, że artystka niedawno została mamą). Marina w rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznała jednak, że do Stanów Zjednoczonych poleciała ze względu na spotkania biznesowe, natomiast na festiwalu pojawiła się „przy okazji”. Gwiazda stwierdziła również, że Coachella jest festiwalem, który zajmuje szczególne miejsce w jej sercu. Jednak jak sama powiedziała, dla niej nie liczą się festiwalowe trendy (Coachella jest obecnie uznawana za jeden z najpopularniejszych i najmodniejszych festiwali muzycznych na świecie), ale najlepsza muzyka, której (powiedzmy sobie szczerze) podczas Coachelli nie brakuje.

Marina Łuczenko-Szczęsna pierwszą Polką na festiwalu Coachella!

W wideo zrealizowanym dla Dzień Dobry TVN, Marina Łuczenko-Szczęsna wyznała, że pierwszy raz poleciała na Coachellę w 2013 roku. Pochwaliła się również, że wtedy była najprawdopodobniej jedyną Polką na kalifornijskim festiwalu. Zmieniło się to mniej więcej cztery lata temu, a to za sprawą najpopularniejszych blogerek i influencerek w naszym kraju – Jessica Mercedes, Maffashion oraz Karolina Gilon regularnie pojawiają się bowiem na Pustyni Colorado.

Coachella 2019: Maffashion, Jessica Mercedes i reszta polskiej reprezentacji na słynnym festiwalu >>>

Marina Łuczenko-Szęsna i Wojciech Szczęsny poznali się dzięki festiwalowi Coachella!

Dowodem na to, że jeszcze kilka lat temu Coachella nie miała zbyt wielu fanów w Polsce jest fakt, że nawet Wojciech Szczęsny do niedawna wiedział o jego istnieniu. O festiwalu opowiedziała mu koleżanka. Następnie popularny bramkarz postanowił poczytać więcej o tym wyjątkowym wydarzeniu, przez co natrafił na zdjęcia Mariny bawiącej się w Kalifornii. Wygląda na to, że gwiazdor piłki nożnej wypatrzył swoją obecną żonę oraz mamę pierwszego dziecka właśnie dzięki światowej sławy wydarzeniu. Całkiem romantycznie, prawda?

Coachella 2019: Najlepsze stylizacje z festiwalu! >>>