Converse po raz kolejny nas zaskakuje! Amerykańska marka stworzyła wyjątkową kolekcję, która zabiera nas w modową podróż w czasie i przywołuje najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jej gwiazdą został legendarny i jedyny w swoim rodzaju Królik Bugs, który w tym roku... obchodzi 80. urodziny! Ta liczba robi wrażenie, co? Sprawdź poniżej, co znajdziemy w kapsułkowej kolekcji od Converse. Gwarantujemy, że nawet jeżeli jesteś dorosła, będziesz chciała nosić te rzeczy non-stop. 

Marka Converse stworzyła kolekcję z Królikiem Bugsem w roli głównej. Co znajdziemy w kolekcji? 

Królik Bugs obchodzi w tym roku 80. urodziny. Z tej okazji marka Converse stworzyła kapsułową kolekcję ubrań i butów z bohaterem kultowej kreskówki w roli głównej. Co znajdziemy w kolekcji Converse x Bugs Bunny? Linię tworzą proste (w dobrym tego słowa znaczeniu) elementy garderoby - idealne do noszenia na co dzień. Wśród nich bluzy oraz oversize’owe t-shirty z wizerunkiem Królika Bugsa, logo Looney Tunes oraz kultowym już hasłem „What’s Up Doc?”, czyli oryginalnej wersji powiedzonka „Co jest, Doktorku?”. Naszą uwagę zwróciły również ubrania i buty ozdobione sztucznym futerkiem, a także wszelkie hafty (m.in. w kształcie marchewki). 

Kolekcja Converse x Bugs Bunny została stworzona dla wszystkich - niezależnie od płci, noszonego na co dzień rozmiaru czy wieku - te ubrania oraz buty przypadną Ci do gustu niezależnie od tego, czy masz 10, 20, 30 czy 40 lat. Nie ma wątpliwości, że odmienią Twoją garderobę! 

Ubrania oraz buty z nowej kolekcji, której twarzą został Królik Bugs możesz kupić już teraz w wybranych sklepach stacjonarnych Converse, w sklepach partnerskich, a także za pośrednictwem strony internetowej Converse.pl. Udanych zakupów! Więcej informacji znajdziesz na www.converse.pl oraz na profilu @converse.polska na Instagramie.

W naszej galerii (na górze strony) znajdziesz zdjęcia z kampanii promującej kolekcję Converse x Bugs Bunny. Jesteśmy przekonane, że przypadną Ci do gustu.