Nowa kampania marki Pandora: delektuj się codziennymi chwilami

„W życiu piękne są tylko chwile” – jak śpiewał wokalista zespołu Dżem i... trudno jest się z tym zdaniem nie zgodzić. Czasem mała rzecz jest bowiem w stanie dać nam więcej radości, aniżeli wyczekiwane przez długi czas wydarzenie. Ulubiona kawka wypita o poranku, wyciszające umysł zajęcia jogi, wieczór spędzony w towarzystwie ukochanej osoby, dźwięki ukochanego kawałka albo spacer po pobliskim parku w piękną, słoneczną pogodę... Za co ty czujesz dziś wdzięczność?  

Materiały prasowe

W dużej mierze to właśnie dążenie do małych przyjemności buduje nasze szczęście. W natłoku codziennych obowiązków łatwo jest jednak o tym zapomnieć...Skutecznie przypomina nam o tym marka Pandora! W najnowszej kampanii skłania odbiorców do refleksji i motywuje nas do tego, aby na moment zatrzymać się, dostrzec piękno czające się wokół i je docenić. 

W ramach tej pięknej kampanii narodził się wyjątkowy utwór „Dzięki, że jesteś”. Marka Pandora zaprosiła do współpracy utalentowanych muzyków, Lanberry i Tribbsa. Nigdy wcześniej nie mieli oni okazji tworzyć wspólnej piosenki. Lanberry jest piosenkarką i autorką tekstów, już od ponad 10 lat jest znana na polskiej scenie muzyczno-lirycznej. Z kolei Tribbs to producent i DJ, który swoje działania opiera na kreacji muzyki. Choć te dwa światy początkowo mogły wydawać się dosyć odległe, to efekty tej współpracy przerosły najśmielsze oczekiwania! Kawałek „Dzięki, że jesteś” skutecznie zachęca do tego, aby cieszyć się z małych rzeczy i doceniać bliskie osoby, które są w naszym życiu.

Materiały prasowe

Marka Pandora od wielu już lat sprawia, że nieoczekiwane momenty często stają się magiczne. Każdy element biżuterii Pandora może mieć nadane osobiste znaczenie i stać się niezwykłym symbolem dobrych chwil. Przedstawiciele Pandory doskonale zdają sobie sprawę z tego, że esencją życia są właśnie ulotne, codzienne chwile – nie tylko te wyczekiwane, ale także drobne, niepozorne. 

Konkurs: „Moje momenty z Pandorą”

Poza wspomnianą piosenką, marka Pandora przygotowała także niespodziankę. Konkurs „Moje momenty z Pandorą”, w którym i ty możesz wziąć udział!

Zobacz także:

Wystąp w teledysku do utworu „Dzięki, że jesteś” i wygraj wymarzoną biżuterię!

Materiały prasowe

Co należy zrobić, aby dać sobie szansę na wygraną?

  1. Nagraj Reelsa lub Tiktoka z użyciem piosenki „Dzięki, że jesteś” Lanberry i Tribbsa. 
  2. Pokaż w nim swoje szczęśliwe, codzienne momenty.
  3. Do Reelsa lub Tiktoka dodaj hashtagi #MojeMomentyzPandora #Pandora i otaguj konto Pandory @theofficialpandora.

Ważna informacja: konto na Instagramie musi być publiczne.

Materiały prasowe

Konkurs trwa od 9 do 22 października. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.

Do dzieła!