Gwiazdy coraz chętniej startują ze swoimi własnymi biznesami – w końcu znane (i lubiane nazwisko) gwarantuje skuteczną promocję marki oraz znacznie większe zainteresowanie na rynku. Część sławnych osób zakłada swoje restauracje (Sonia Bohosiewicz, Robert De Niro), prowadzi hotele (Jakub Wesołowski), a nawet zajmuje się profesjonalną organizacją wesel. Nie brakuje również bardziej nietypowych projektów, na przykład Borys Szyc z powodzeniem prowadzi internetowy teatr. Jeżeli natomiast chodzi o światowej sławy marki, to duży sukces osiągnęła między innymi Beyoncé oraz jej Ivy Park, czy siostry Mary Kate i Ashley Olsen, które stworzyły ekskluzywny brand – The Row. Kto jeszcze postanowił założyć własny biznes?

Marki kosmetyczne gwiazd

Zagraniczne gwiazdy szczególnie upodobały sobie branżę beauty. Naturalną markę kosmetyczną stworzyła między innymi Miranda Kerr – to właśnie w sprawie produktów Kora modelka kontaktowała się z Zosią Zborowską! Sukces na tym polu osiągnęła również Rihanna, gdyż jej marka Fenty Beauty podbiła serca makeupistów i beauty influencerek na całym świecie. Poruszając temat kosmetycznych biznesów gwiazd, nie mogłybyśmy nie wspomnieć o klanie Kardashian-Jenner. W końcu Kylie Jenner stała się najmłodszą miliarderką na świecie właśnie dzięki swojemu beauty imperium – Kylie Cosmetics.

Kylie Jenner najmłodszą miliarderką na świecie! Celebrytka wyprzedziła Marka Zuckerberga >>>

Marki gwiazd – polskie gwiazdy również zakładają własne biznesy!

Okazuje się, że tematyka beauty cieszy się równie dużym zainteresowaniem wśród polskich gwiazd. W tym kierunku postanowiły pójść między innymi Kinga Rusin, której naturalny i w pełni wegański brand, Put&Rub, od lat z powodzeniem działa na rodzimym rynku oraz Ewa Chodakowska (BeBIO Cosmetics). Jednak BeBIO Cosmetics nie jest jedynym biznesem sławnej trenerki fitness. Ewa Chodakowska stworzyła również catering dietetyczny - Be Diet Catering, a także markę kostiumów kąpielowych, Missionswim. Piękne stroje kąpielowe od kilku sezonów projektuje również Jessica Mercedes. Blogerka modowa doskonale wie, jak ważne jest to, aby się nie ograniczać i działać na wielu polach. W związku z tym, postanowiła wykorzystać swój dobry gust, znajomość trendów i pod koniec roku stworzyła swoją kolejną, modową markę – Veclaim. Oczywiście to tylko część brandów, stworzonych i prowadzonych przez gwiazdy. Informacje o innych markach gwiazd znajdziecie w naszej galerii. Wśród nich znajdziecie na przykład Jessicę Albę, czy Reese Witherspoon.

Bella Hadid, Kendall Jenner, Victoria Beckham i inne gwiazdy noszą telefony w etui tej marki! To najpopularniejszy case na iPhone na Instagramie! >>>