Beyonce wybrała Marni Senofonte do współpracy przy układaniu garderoby do aktualnej trasy koncertowej, ale ich znajomość trwa już niemal od 10 lat. Kim jest stylistka jednej z najlepiej ubranych gwiazd w show-biznesie? Autorką bardzo inspirującego konta na Instagramie - @marnixmarni. Jeśli lubicie minimalistyczne, eleganckie stylizacje - to zdecydowanie nie jest miejsce dla was. Marni twierdzi, że od 15 lat nie miała na sobie czarnego total looku. Jej zestawy są kolorowe, odważne i prawie zawsze zawierają sportowy element. 

Swoją wiedzę na temat mody czerpała od najlepszych - początki Marni Senofonte w branży mody, to praca asystentki Normy Kamali. Kamali jest amerykańską projektantką, która odpowiadała za tak kultowe stylizacje jak czerwony kostium kąpielowy, który w 1976 roku miała na sobie Farrah Fawcett na plakacie do "Aniołków Charliego".

Współpraca Marni z Beyonce zaczęła się w 2007 roku, ale nazwisko Senofonte stało się gorące dopiero ostatnio, po premierze "Lemonade". Wśród jej klientów byli też m.in. Mary J. Blige, Kim Kardashian i Jay-Z. W wywiadzie, którego udzieliła "W Magazine" wymieniła swoje ulubione modowe marki. To Opening Ceremony, HLNR, Barneys, Zara, TopShop, Elyse Walker, luisaviaroma.comnet-a-porter.com.

Zobaczcie jej stylizacje w galerii >>>