Martyna Wojciechowska w końcu oficjalne potwierdziła, że ona i Przemysław Kossakowski są zaręczeni! Dziennikarka i podróżniczka opublikowała w mediach społecznościowych wpis, w którym nie tylko na dobre ucięła wszelkie domysły, ale i zdradziła kilka szczegółów. „Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko. Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy. M.” – napisała Martyna. 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się!

O tym, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się ponad rok temu, dowiedzieliśmy się już wcześniej, całkiem przypadkiem. W jednym z odcinków programu Down the Road. Zespół w trasie dziennikarz i podróżnik określił swoją ukochaną mianem „narzeczonej”. Epizod został wyemitowany w marcu tego roku. Warto jednak zauważyć, że nagrania do pierwszej edycji realizowano jeszcze w 2019. Z kolei miesiąc temu Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie, z opisu którego jasno wynika, że zaręczyła się z Przemkiem Kossakowskim. „Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego, to zaproś kogoś innego)” – czytamy we fragmencie postu. Następnie Wojciechowska pokazała pierścionek zaręczynowy, więc oficjalna informacja o zaręczynach była w zasadzie tylko kwestią czasu. 

Martyna Wojciechowska pokazała pierścionek zaręczynowy

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski, a także córka dziennikarki i podróżniczki Marysia spędzają tegoroczny urlop w Paryżu. Prowadząca program Kobieta na krańcu świata przyznała, że wielokrotnie odwiedzała stolicę Francji służbowo, ale dopiero teraz ma czas, by zwiedzić miasto, a przy okazji nieco odpocząć. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się już kilka zdjęć z urlopu. Ale jedno z nich – wykonane spontanicznie w windzie – zwróciło szczególną uwagę jej fanów. O co chodzi? Spieszymy z wyjaśnieniami.

Pod koniec lipca Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie selfie w lustrze, na którym pozuje w towarzystwie Przemka Kossakowskiego. Spostrzegawczy obserwatorzy gwiazdy zauważyli, że na jej palcu serdecznym widać… pierścionek zaręczynowy. Jest bardzo subtelny, nie rzucający się w oczy, a zarazem naprawdę piękny i ponadczasowy. Możecie zobaczyć go w naszej galerii (na górze strony). 

Sologamia to nowy kontrowersyjny trend społeczny. Polkom przybliżyła go Martyna Wojciechowska >>>