Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tworzą jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Miłośnicy dalekich podróży spotykają się od blisko trzech lat lat, jednak informacje na ten temat trafiły do mediów znacznie później. Dbają bowiem o swoją prywatność i niechętnie opowiadają o łączącym ich uczuciu. Wszystko wskazuje jednak na to, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Świadczy o tym m.in. fakt, że dziennikarze i podróżnicy zaręczyli się. I chociaż Martyna Wojciechowska przyjęła oświadczyny swojego ukochanego ponad rok temu, to dopiero teraz pokazała pierścionek zaręczynowy.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się ponad rok temu, o czym dowiedzieliśmy się całkiem przypadkiem. W jednym z odcinków programu Down the Road. Zespół w trasie dziennikarz i podróżnik określił swoją ukochaną mianem „narzeczonej”. Epizod został wyemitowany w marcu tego roku. Warto jednak zauważyć, że nagrania do pierwszej edycji realizowano jeszcze w 2019. Z kolei miesiąc temu Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie, z opisu którego jasno wynika, że zaręczyła się z Przemkiem Kossakowskim. „Daj się zaprosić na randkę. Zaproś kumpla swojego narzeczonego do pomocy. (Jak nie masz narzeczonego, to zaproś kogoś innego)” – czytamy we fragmencie postu. Teraz natomiast dziennikarka i podróżniczka pokazała pierścionek zaręczynowy!

Martyna Wojciechowska pokazała pierścionek zaręczynowy

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski, a także córka dziennikarki i podróżniczki Marysia spędzają tegoroczny urlop w Paryżu. Prowadząca program Kobieta na krańcu świata przyznała, że wielokrotnie odwiedzała stolicę Francji służbowo, ale dopiero teraz ma czas, by zwiedzić miasto, a przy okazji nieco odpocząć. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się już kilka zdjęć z urlopu. Ale jedno z nich – wykonane spontanicznie w windzie – zwróciło szczególną uwagę jej fanów. O co chodzi? Spieszymy z wyjaśnieniami.

Dwa dni temu Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie selfie w lustrze, na którym pozuje w towarzystwie Przemka Kossakowskiego. Spostrzegawczy obserwatorzy gwiazdy zauważyli, że na jej palcu serdecznym widać… pierścionek zaręczynowy. Jest bardzo subtelny, nie rzucający się w oczy, a zarazem naprawdę piękny i ponadczasowy. Możecie zobaczyć go w naszej galerii (na górze strony)

Sologamia to nowy kontrowersyjny trend społeczny. Polkom przybliżyła go Martyna Wojciechowska >>>