Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski tworzyli jedną z najbardziej lubianych par w rodzimym show-biznesie. Gwiazdy bijących rekordy popularności programów podróżniczych bardzo długo ukrywały związek przed tabloidami, jak również fankami oraz fankami. Pierwsze doniesienia na temat łączącego ich uczucia pojawiły się w rodzimych mediach w 2018 roku. Kilka miesięcy później Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się, natomiast w październiku 2020 roku wzięli ślub. Uchodzili za parę niemal idealną. Niestety rzeczywistość okazała się trochę inna.

Latem ubiegłego roku dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się, że prezenterzy telewizyjni podjęli decyzję o zakończeniu małżeństwa. Podobno główny zainteresowany całą sprawą wyprowadził się z ich wspólnego domu po zaledwie dwóch czy trzech miesiącach po ślubie. Teraz temat rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego powrócił. Jak się bowiem okazało, twórczyni formatu „Kobieta na krańcu świata” złożyła pozew o rozwód. Co wiemy na ten temat?

Martyna Wojciechowska złożyła pozew o rozwód

O rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego znów jest głośno w polskich mediach. Gwiazdy nie są razem już od wielu miesięcy. Jednak wszystko wskazuje na to, że do niedawna nie zajmowały się formalnościami. Jak poinformował magazyn „Dobry Tydzień”, dopiero pod koniec stycznia tego roku popularna dziennikarka i podróżniczka złożyła w sądzie dokumenty, które są potrzebne do uzyskania rozwodu

Sprawę zarejestrowano 26 stycznia. Nie ma jeszcze wyznaczonego terminu pierwszej rozprawy w Sądzie Okręgowym w Warszawie – podał „Dobry Tydzień”. 

Najprawdopodobniej termin pierwszej rozprawy sądowej nie został jeszcze wyznaczony. Co więcej, warto zauważyć, że doniesienia wspomnianego już tygodnika są oparte na relacji informatora lub informatorki. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie potwierdzili medialnych doniesień. I nie wiadomo, czy w ogóle będą chcieli zabrać głos w tej sprawie. Oboje są bowiem znani z tego, że bardzo dbają o swoje życie prywatne.