Powstała szminka w kolorze ust lalki Barbie. To pomysł MAC Cosmetics

Wciąż macie do niej sentyment, mimo, że od dawna nie jesteście już dziećmi? Mamy dla was dobrą wiadomość – z okazji 61. urodzin Barbie (tak, my też nie możemy w to uwierzyć!) powstała szminka inspirowana kolorem ust lalki. To pomysł kultowej już marki kosmetycznej MAC Cosmetics. W tym sezonie to jedna z najbardziej pożądanych szminek, zwłaszcza, że odcień pasuje każdej dziewczynie! Kolor wygląda bowiem bardzo naturalnie – szminka jest jasnoróżowa i – co ważne – ma eleganckie matowe wykończenie.

5 kosmetycznych hitów, dla których całkiem straciłyśmy głowę. Od MAC Cosmetics >>>

Szminka MAC Maker @BarbieStyle swoją premierę miała zarówno na Instagramie kosmetycznej marki, jak i na profilu @barbiestyle, na którym na co dzień możecie znaleźć najlepsze stylizacje lalki (a właściwie lalek, bo na profilu znajdziecie zdjęcia lalek o różnych kolorach oczu, włosów czy skóry). To właśnie tam można zobaczyć zabawne wideo instruktażowe, jak nakładać szminkę – oczywiście z udziałem Barbie. Piękne zdjęcie, na którym doskonale widać przypominający najsmaczniejszą gumę do żucia opublikował także globalny dyrektor artystyczny marki Angelo Rauseo (znajdziecie je w naszej galerii).

Tam też możecie obejrzeć zdjęcia najnowszej szminki MAC Cosmetics, której wygląd jest bardzo charakterystyczny – złote opakowanie szminki wyglądem przypomina pocisk. Kosmetyk pakowany jest także do różowo-złotego kartonowego pudełeczka. Szminka inspirowana Barbie już jest dostępna w sprzedaży. „Możecie nosić ją samą albo dodatkowo podkreślić usta konturówką albo błyszczykiem. Sprawdzi się więc zarówno na co dzień, jak i na bardziej zwariowane okazje” – zapewnia makijażysta MAC Cosmetics, Gregory Arlt. Nie mamy więc wątpliwości, że szminka już niebawem dołączy do bestsellerów marki. Już teraz też dołącza do naszych ulubionych. Jakie są inne? Sprawdźcie poniżej.