Szybkie zakupy z marketu budowlanego? Tak, to możliwe!

Specyfika zakupów dla domu polega na tym, że czasami nie wiemy, jakie rozwiązanie wybrać – i potrzebna jest rozmowa ze sprzedawcą. Dzwoniąc do jednego z marketów Leroy Merlin, możemy porozmawiać z wykwalifikowanymi sprzedawcami i już w czasie zrobić zakupy, na przykład zamówić wymarzoną i najlepszą dla nas podłogę na balkon.

Zakupy można też zrobić w sklepie internetowym, jednak to dobre rozwiązanie, kiedy dokładnie wiesz, czego potrzebujesz. Dlatego rozmowa telefoniczna okazuje się bardzo pomocna. Oczywiście można też skorzystać z aplikacji mobilnej sklepu, która w szybki i prosty sposób pozwala znaleźć odpowiednie produkty i je zamówić.

Dostawa albo odbiór osobisty

Komu z nas choć raz nie zdarzyło się, że zabrakło jednej puszki farby podczas kończenia malowania czy newralgicznego elementu pozwalającego naprawić usterkę? Wspomniana sieć wprowadziła na szczęście dostawy ekspresowe (tego samego dnia przy zamówieniu do godziny 13.00) i to opcja, która sprawdza się świetnie właśnie w przypadku awarii lub brakujących elementów pozwalających zakończyć pracę przed świętami. Dobrym rozwiązaniem są też opcje zakupów internetowych z odbiorem w specjalnie wyznaczonych punktach przed sklepem. Info o skompletowanym zamówieniu dostajemy poprzez SMS.

Ogród i balkon, czyli jak kupować rośliny, sadzonki i fotele ogrodowe w pandemii?

Kwiaty w domu, krzewy na balkonie, nowe meble i rośliny w ogrodzie – zajmowanie się tego rodzaju aktywnościami bardzo dobrze wpływa na samopoczucie. Zakup przez internet lub telefon jest tu pewną opcją, jednak warto wiedzieć, że zewnętrzne powierzchnie handlowe o wielkości nie większej niż 2000 m2 są wciąż dostępne dla klientek i klientów i zawierają właśnie ten rodzaj asortymentu, który przydaje się do upiększenia tarasu i czy ogrodu o tej porze roku.

fot. materiały prasowe Leroy Merlin

Postaw na usługi online!

Czy wiesz, że dziś wirtualnie można prawie wszystko? Choćby zaprojektować kuchnię, ale i zamówić usługi, takie jak skrócenie zasłon czy przycięcie desek. Nie trzeba potrafić wszystkiego. Szczęśliwie właśnie w marketach budowlanych można skorzystać z profesjonalnych usług i zlecić to, czego jesteśmy zrobić same czy sami. Na szczęście mimo pandemicznych obostrzeń usługi wciąż działają. Spotkania online z projektantami są organizowane w taki sposób, że bieżące śledzenie projektu nie jest problemem, a wszystkie pozostałe działania można zrealizować w bezpieczny sposób z zachowaniem obostrzeń sanitarnych po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Okazuje się, że w pandemicznych warunkach coraz częściej dzwonimy do sklepów – telefon wrócił do łask, bo jednak są potrzeby zakupowe, których nie zrealizujemy bez porady sprzedawcy a w markecie budowalnym jest ich więcej niż w innych sklepach. Pewnie, że dla wielu nic nie zastąpi wizyty w sklepie, ale kierując się rozsądkiem i ograniczeniami okazuje się, że nawet w dopiero co zamkniętych sklepach można zrobić zakupy uwzględniające ich zmieniony sposób funkcjonowania.

Zobacz także:

To wszystko oczywiście nie zwalnia nas od ciągłego myślenia o bezpieczeństwie swoim i innych.