Maski w strzykawce? – Recepta na starzenie się skóry

W walce o gładką cerę są równie skuteczne co botoks. Z całą pewnością jednak mniej inwazyjne, mimo że także ukryte w... strzykawce. Mowa o maseczkach z kwasem hialuronowym, które są teraz absolutnym hitem w pielęgnacji twarzy. Jak działają i na czym polega ich fenomen? Nie trzymamy was w niepewności. Nie bójcie się jednak, by skorzystać z ich zbawiennych mocy, wcale nie będziecie musiały używać igieł. Uff!

Maseczki w strzykawce – Gdzie kupić i jak działają?

Maseczki w strzykawce to nieinwazyjna alternatywa dla zabiegów przeciwstarzeniowych. Ich sekret tkwi w płynnej formule, której podstawą jest niezawodny w odmładzaniu kwas hialuronowy. Powszechnie stosowany do wypełniania zmarszczek: kurzych łapek, bruzd nosowo-wargowych i innych. Który dodatkowo ma działanie nawilżające, a także stymuluje skórę do produkcji kolagenu i fibroblastów, sprawiając, że staje się widocznie gładsza, bardziej jędrna i elastyczna. By przekonać się o jego skuteczności, wcale nie trzeba go wstrzykiwać – na co dzień wysttarczy po prostu zaaplikować go na twarz, a płynna maska w strzykawce jest jego najlepszym źródłem. Najlepszy przykład? „Pure HA” – płynna maska do skóry marki Croma – z 1,8-procentowym kwasem hialuronowym., która wygładza, nawilża i regeneruje skórę. 

Jej płynna, lekka konsystencja sprawia, że maseczka świetnie się wchłania, dzięki czemu zawarty w niej kwas hialuronowy dociera dokładnie tam, gdzie powinien. Sprawiając, że cera jest nie tylko doskonale nawilżona, ale i gładsza i bardziej jędrna. Wzmocniona zostaje także jej naturalna bariera ochronna, dzięki czemu jest bardziej odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. I wygląda zdrowo i promiennie! Najlepiej przekonać się zresztą na własnej skórze! Próbowałyście?