Tusz do rzęs to jeden z podstawowych kosmetyków w wielu kosmetyczkach. W zależności od naszej wizji tego, jak podkreślone spojrzenie podoba nam się najbardziej, jego formuła może skupiać się na pogrubieniu, wydłużeniu lub podkręceniu. Nic nie stoi też na przeszkodzie, żeby jeden kosmetyk łączył kilka z nich dla jak najbardziej zachwycającego efektu. Dziś skupimy się przede wszystkim na maskarach dodających objętości. Już kilka pociągnięć szczoteczką takiego tuszu jest w stanie dać spektakularny efekt. Maskara zamiast sztucznych rzęs jest zatem całkiem prawdopodobnym wyborem. Poniżej prezentujemy 7 tuszów do rzęs, które pięknie podkreślają spojrzenie.

Maskara zamiast sztucznych rzęs – Lancome Hypnose

Lancome Hypnose to jeden z kosmetyków koronnych brytyjskiej rodziny królewskiej. Maskara, którą przed laty używała księżna Diana, obecnie podkreśla spojrzenie Kate Middletone. Co takiego ma w sobie ten kosmetyk, że nawet koronowane głowy nie chcą innego? Formuła została opracowana w taki sposób, żeby aż 8 razy zwiększać objętość rzęs. Dodatkowo ma do zaoferowania coś jeszcze oprócz spektakularnego efektu. Poza specjalną formułą SoftSculpt™ zawiera także prowitaminę B5. Dzięki niej rzęsy są odżywione, bardzo miękkie i sprężyste, a do tego jeszcze skład wspiera ich zdrowy wzrost. Dzięki temu każde pociągnięcie maskarą przekłada się nie tylko na to jak wyglądają, ale jeszcze na ich ogólną kondycję.

 

 

Maskara zamiast sztucznych rzęs – Benefit Cosmetics BADgal BANG!

Objętość rzęs nie z tej planety to obietnica, którą składa maskara Benefit Cosmetics BADgal BANG! Opinie na temat kosmetyku potwierdzają natomiast, że nie jest to tylko chwyt marketingowy. Wodoodporny tusz do rzęs to obecnie już bestsellerowa maskara o 36-godzinnej formule. Jest lekka i nie obciąża rzęs, a jednocześnie daje spektakularny efekt. Szczoteczka Slimpact! pozwala objąć każdą, nawet najmniejszą rzęsę, co sprawia, że nad okiem pojawia się cały wachlarz grubych rzęs. Zupełnie jak po przyklejeniu sztucznych. Dodatkowo wodoodporna formuła nie zawodzi nawet w trudnych sytuacjach, więc nie ma obawy, że w ciągu dnia będzie trzeba poprawiać makijaż.

 

 

Zobacz także:

Maskara zamiast sztucznych rzęs – Eveline Cosmetics Big Volume

Tusz do rzęs pogrubiający-rozdzielający real shock Eveline Cosmetics Big Volume to połączenie odpowiedniej formuły, w której wykorzystano naturalny roślinny wosk carnauba i wosk z otrębów ryżowych, a także szczoteczki, która potęguje jej możliwości. Ta ekstremalnie pogrubia, jednocześnie precyzyjnie rozdzielając rzęsy i umożliwiając dokładne pokrycie włosków nawet w kąciku oka. Potwierdzają to opinie zadowolonych użytkowniczek, które wystawiają tuszowi maksymalną ilość gwiazdek i podkreślają, że sięgają po ten kosmetyk ponownie za każdym razem po skończeniu opakowania.

 

 

Maskara zamiast sztucznych rzęs – Yves Saint Laurent Lash Clash Extreme Volume

Maskara Yves Saint Laurent Las Clash Extreme Volume to +200% ekstremalnego pogrubienia. Rewolucyjny tusz do rzęs buduje spektakularny efekt w zaledwie trzech pociągnięciach szczoteczką. Formuła bez parabenów łączy się z czarnym pigmentem i substancjami zapobiegającymi rozmazywaniu, aby pięknie podkreślać spojrzenie i zapewniać im głęboki odcień czerni. Sama formuła to jednak nie wszystko, co pozwala uzyskać niesamowitą objętość. Swoją rolę w tym odrywa także masywna szczoteczka o podwójnie stożkowej budowie. Aplikator stopniowo wydłuża i pogrubia rzęsy, co sprawia, że efekt końcowy zachwyca.

 

 

Maskara zamiast sztucznych rzęs – Estee Lauder Sumptuous Extreme

Rzęsy są gęstsze, większe i ekstremalnie długie – taką obietnicę składa tusz do rzęs Estee Lauder Sumptuous Extreme. Kosmetyk tworzy przede wszystkim niewiarygodną objętość, a to tego jeszcze unosi i podkręca, co daje w rezultacie efekt sztucznych rzęs. Składa się na to przede wszystkim formuła Extreme Bold Volume™, która jest połączeniem trzech włókien o wysokiej objętości w lekkiej, przypominającej mus bazie. Ta działa niczym przedłużenie rzęs. Zwiększa ich objętość i podkreśla ich wygląd. Istotna jest także aplikacja z pomocą BrushComber Extreme™, która ma dwa rodzaje szczoteczek: elastyczna nanosi formułę, a sztywna czesze i rozdziela rzęsy.

 

 

Maskara zamiast sztucznych rzęs – MAC Cosmetics In Extreme Dimension 3D

MAC Cosmetics In Extreme Dimension 3D to tusz do rzęs dodający ekstremalnej objętości. Na oszałamiająco podkreślone spojrzenie w tym przypadku składa się kilka możliwości tego kosmetyku. Maskara jednocześnie pogrubia, wydłuża i sprawia, że włoski zyskują odcień głębokiej czerni. Dodatkowo formuła nie zbryla się, nie kruszy i nie rozmazuje, co pozwala cieszyć się pięknie podkreślonym spojrzeniem przez długi czas bez żadnych poprawek. Szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy i podkreśla każdą z nich dla jak najlepszego efektu podczas łatwej i szybkiej aplikacji. Opinie internautek jasno podkreślają, że to tusz spełniający ich oczekiwania.

 

 

Maskara zamiast sztucznych rzęs – Loreal Volume Million Lashes So Couture

Loreal Volume Million Lashes So Couture to jeden ze świetnie ocenianych tuszów do rzęs, który pojawia się w wielu rankingach. Wszystko za sprawą formuły, która daje efekt mogący zastąpić sztuczne rzęsy. Kosmetyk przede wszystkim nadaje spektakularnej objętości i wydłuża je. Na tym jednak nie koniec. Szczoteczka, która idealnie rozdziela rzęsy, pozwala na to, żeby każda z osobna została pokryta tuszem i tworzyła cały wachlarz dla pięknie podkreślonego spojrzenia. Efekt utrzymuje się przez wiele godzin, więc można zapomnieć o tym, że będzie trzeba wykonywać poprawki.