Wizję tej kolekcji zaprezentowali top modele: Liu Wen i Mathias Lauridsen oraz wpływowi wizjonerzy Sofía Sanchez de Betak i Mathew Avedon. Odkrywają oni przed nami swoje ulubione miejsca w Nowym Jorku, ubrani w nowoczesne fasony w barwach szarości z dodatkiem bieli, czyli kluczowe kolory nadchodzącej zimy.

The New York City Collection jest niewątpliwie najbardziej klasyczną, miejską i minimalistyczną linią marki, inspirowaną latami 60. i 70., gdzie luźne fasony wyróżniają się uniwersalnością i wygodą. Podstawą jest zwrócenie uwagi na szybki, komfortowy styl życia w lekkich ubraniach, nie ujmując im przy tym elegancji i uroku. Kolekcja damska jest niezwykle kobieca, inspirowana błogimi porankami oraz elementami homewear w odcieniach beżu i melanżowych szarości.

Przedmieścia w połączeniu z dyskretnym urokiem wielkiego miasta to z kolei inspiracja dla linii męskiej. Szpilki czy tenisówki? – w nowej kolekcji jest miejsce na każdy rodzaj obuwia. W Nowym Jorku przez cały dzień elegancja idzie w parze z wygodą, a nieformalny miejski szyk idealnie oddaje styl Wielkiego Jabłka.

ZOBACZ TEŻ: Transparent Shopping Colective: Elementy i Balagan

ZOBACZ TEŻ: Michael Hekmat x Blessus. Lookbook jesień-zima 2015/2016

ZOBACZ TEŻ: Sezon na boho. Lookbook linii ZARA Woman na jesień 2015