Mateusz Zacharczuk regularnie przyprawia o szybsze bicie serca nie tylko swoją poznaną na "Wyspie Miłości" partnerkę, Caroline Juchniewicz. Skąd to wiemy? Ponad 70% widzów głosujących w oficjalnej aplikacji programu "Love Island" uznało, że to właśnie on jest posiadaczem najpiękniejszego uśmiechu spośród finalistów randkowego show. Co więcej, ponad połowa fanów wytypowała go także jako największego przystojniaka. Sprawdź, co wiemy na jego temat.

Kim jest Mateusz Zacharczuk z "Love Island 3"?

Mateusz Zacharczuk ma 27 lat. Pochodzi z Malborka, ale obecnie mieszka i pracuje w Warszawie. Ma zielone oczy i brązowe włosy. Wyrzeźbione ciało jest jego wizytówką - zarabia bowiem na życie jako trener personalny. Sport to nie tylko jego praca, ale także największa pasja. W przeszłości przez sześć lat trenował kajakarstwo. Udał mu się nawet zająć miejsce na podium Mistrzostw Polski Juniorów. Dziś nieco żałuje, że w liceum zakończył uprawianie tej dyscypliny.

Z pewnością nie zaskoczy was fakt, że Mati ma na swoim koncie również sukcesy w sportach sylwetkowych. W 2017 roku wygrał zawody kulturystyczne w Sopocie, a rok później obronił tytuł. Sport to jednak nie wszystko. Interesuje się też motoryzacją i muzyką. Kocha podróże - odwiedził w sumie już ponad 40 krajów.

Zanim w "Love Island" poznał pochodzącą z Kanady Caroline, był singlem przez prawie rok. Posługiwanie się językiem obcym w codziennych kontaktach z drugą połówką nie jest dla niego żadną nowością. W jednym z odcinków show opowiedział o tym, że przez pięć lat był w związku z dziewczyną z Hiszpanii.

ZOBACZ TEŻ: Caroline Juchniewicz - kim jest prywatnie i zawodowo finalistka "Love Island 3"?